Prohlédněte si vaše seznamy přání

Beaming baby Vlhčené ubrousky bez vůně 72 ks

Beaming baby Vlhčené ubrousky bez vůně 72 ks

Ekologické vlhčené ubrousky bez parfemace jsou výborné při přebalování miminek trpícím na vyrážky či ekzémy. Lze je použít také k očištění rukou nebo obličeje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vlhčené ubrousky bez vůně Beaming Baby jsou nezbytným pomocníkem při přebalování. Pomohou vám udržet vaše děťátko v čistotě, ať už jste doma, nebo na cestách. Ubrousky jsou, stejně jako jejich obal, vyrobené ze 100% biologicky rozložitelného materiálu, který je zároveň kompostovatelný. Po použití je možné je spláchnout do záchodu.

Ubrousky jsou velmi hebké a měkké a jsou obohacené výtažkem z Aloe vera, který chrání jemnou pokožku malých dětí před vysušením či podrážděním. Neobsahují žádné konzervační látky, chlór a další škodliviny. Jsou hypoalergenní a nenarušují přirozené pH pokožky. Můžete je tak použít i pro miminka trpící na ekzémy nebo vyrážky. Hodí se nejen při přebalování, ale i k očištění obličeje či rukou.

Použití: Ubrousky použijte pro očištění pokožky při přebalování, na ruce či obličej.

Výrobce: Beaming Baby, Unit 1 Halwell Business Park; Halwell, Totnes , TQ9 7LQ, Devon, Velká Británie , tel: 00 44 1803 712 779

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?