Beaming baby Vlhčené ubrousky bez vůně 72 ks

Beaming baby Vlhčené ubrousky bez vůně 72 ks

Skladem > 10 ks

Ekologické vlhčené ubrousky bez parfemace jsou výborné při přebalování miminek trpícím na vyrážky či ekzémy. Lze je použít také k očištění rukou nebo obličeje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vlhčené ubrousky bez vůně Beaming Baby jsou nezbytným pomocníkem při přebalování. Pomohou vám udržet vaše děťátko v čistotě, ať už jste doma, nebo na cestách. Ubrousky jsou, stejně jako jejich obal, vyrobené ze 100% biologicky rozložitelného materiálu, který je zároveň kompostovatelný. Po použití je možné je spláchnout do záchodu.

Ubrousky jsou velmi hebké a měkké a jsou obohacené výtažkem z Aloe vera, který chrání jemnou pokožku malých dětí před vysušením či podrážděním. Neobsahují žádné konzervační látky, chlór a další škodliviny. Jsou hypoalergenní a nenarušují přirozené pH pokožky. Můžete je tak použít i pro miminka trpící na ekzémy nebo vyrážky. Hodí se nejen při přebalování, ale i k očištění obličeje či rukou.

Použití: Ubrousky použijte pro očištění pokožky při přebalování, na ruce či obličej.

Výrobce: Beaming Baby, Unit 1 Halwell Business Park; Halwell, Totnes, TQ9 7LQ Devon Velká Británie, tel: 00 44 1803 712 779, https://beamingbaby.co.uk

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?