Santé Vlhké čistící kapesníčky bio goji 25 kusů

Santé Vlhké čistící kapesníčky bio goji 25 kusů

Vlhké kapesníčky s obsahem bio goji dodávají pokožce mimořádnou dávku cenných antioxidantů, osvěžují ji a čistí do hloubky. Díky výtažku z aloe vera a hydratačnímu glycerinu nevysušují pleť a zanechávají ji vláčnou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Santé Vlhké čistící kapesníčky bio goji efektivně odstraňují i drobné zbytky nečistot a make-upu. ČIstí pokožky do hloubky bez nadměrného podráždění. Díky kvalitnímu přírodnímu složení a rostlinným výtažků mají příznivý vliv na kvalitu pokožky a jsou vhodné pro všechny typy pleti. Praktické balení je vhodné i na cestování.

Tyto vlhčené kapesníčky ihned osvěží vaši pleť a jsou skvělým prvním krokem ve vašem každodenním péčujícím rituálu. Skvěle připraví pokožku na použití dalších přípravků a zároveň vám dodají osvěžující pocit.  Díky obsahu hydratačního glycerinu nevysušují pleť a zanechávají ji příjemně vláčnou.

Výtažek z aloe vera má přirozené chladivé a zklidňující účinky, proto napomáhá zmírnit jakékoliv podráždění či zarudnutí pleti. Kapesníčky jsou zcela bez alkoholu, díky čemuž je můžete použít i na velmi jemnou a citlivou pokožku. Extrakt z goji neboli kustovnice čínské je mimořádně bohatý na antioxidanty a napomáhá zpomalovat stárnutí pleti. Vaše pokožka bude dokonale čistá a zářivá.

Použití: Vyjměte kapesníček, rozložte a jemně očistěte oči, obličej a krk. Poté pečlivě uzavřete balení, zabráníte tím vysychání kapesníčků.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?