Batex Vlněná podkova malá 22

Batex Vlněná podkova malá 22

  • Značka: Batex
  • Balení: 32x32 cm, 0.3 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Malá podkova plněná stoprocentní ovčí vlnou bez příměsí je vhodná pro každodenní relaxaci a ihned uleví od bolestí namáhaného šíjového svalstva. Náplň z vlny je hřejivá a vzdušná.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Vlněná podkova malá je určená k pohodlnému podložení hlavy a krku při vašem každodenním odpočinku. Můžete ji využít při dlouhém sezení například při čtení či sledování televize. Tuto podkovu oceníte také v sedavém zaměstnání, kdy dochází k mimořádnému přetěžování krční páteře a okolního svalstva. Díky kompaktním rozměrům je podkova vhodná také pro cestování.

Podkova je plněná mykanou ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí. Ovčí vlna je vůbec nejoblíbenějším materiálem pro plnění lůžkovin díky svým výjimečným vlastnostem. Je vysoce hřejivá a dlouhodobě udržuje stálou teplotu. Díky tomu skvěle tepelně izoluje  a účinně brání prochladnutí. Teplo působí blahodárně na unavené svalstvo a ulevuje od bolesti.

Malá podkova je vhodnou pomůcku také v případě, že vás trápí chronické obtíže, jako je revmatismus či artróza. Napomáhá upevnit správné postavení krčních obratlů a šíjového svalstva. Povrchovým materiálem je hustá tkanina s obsahem bavlny, jenž zaručuje dlouhodobou životnost a je velice prodyšná.

hmotnost: 0,3 kg
rozměry: 32x32 cm
náplň: 100% ovčí vlna
barevná provedení: bílá, modrá, růžová

Použití: Podkovu nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně. K malé podkově si lze v našem internetovém obchodě zvlášť dokoupit lehce pratelný povlak.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?