Batex Vlněná podložka 011S

Batex Vlněná podložka 011S

  • Značka: Batex
  • Balení: 90x200 cm, 1 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Prošívaná podložka plněná stoprocentní ovčí vlnou bez příměsí má skvělé termoizolační vlastnosti a účinně brání prochladnutí v průběhu celé noci. Zároveň je velice prodyšná.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Vlněná podložka je skvělým doplňkem, jenž podpoří váš zdravý spánek a posílí jeho relaxační potenciál. Tyto kvalitní vlněné podložky zvyšují hřejivost všech dalších lůžkovin a spolu s přikrývkami z ovčí vlny mají vysoký tepelný účinek. Podložka má blahodárný vliv na záda a páteř a přináší okamžitou úlevu od bolestí. Působení tepla ihned uvolňuje přetížené svalstvo a navrací jej do správné polohy.

Jemná prošívaná struktura podložky je velice příjemná k pokožce. Ihned odvádí přebytečnou vlhkost z jejího povrchu a brání tak nadměrnému pocení. Vlněná podložka má schopnost rovnoměrně rozložit teplotu těla po celé ploše postele a zachovat tak dlouhodobý teplotní komfort během spánku. Zároveň balancuje jakékoliv nerovnosti vaší matrace.

Podložka je plněná stoprocentní ovčí vlnou bez příměsí. Ovčí vlna se dynamicky smršťuje a roztahuje podle okolní teploty, a díky tomu se skvěle přizpůsobí aktuálním podmínkám. Samozřejmostí je vysoce kvalitní zpracování, jenž produktu zaručuje dlouhodobou životnost. Povrchovým materiálem je flanel, jenž je velice měkký a výborně tepelně izoluje.

hmotnost: 1 kg
rozměry: 200x90 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: flanel
barevná provedení: smetanová

Použití: Podložku nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Flanel

Lůžkoviny - povrchový materiál: flanel

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?