Batex Vlněný anatomický polštář 16

Batex Vlněný anatomický polštář 16

  • Značka: Batex
  • Balení: 60x40 cm, 0.4 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Univerzální anatomicky tvarovaný polštář poskytuje optimální oporu vaší krční páteři a ihned uvolňuje namáhané šíjové svalstvo. Díky kompaktním rozměrům je vhodný pro každodenní odpočinek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Vlněný anatomický polštář je praktickou pomůckou, jenž prohloubí váš každodenní odpočinek. Je vyroben s maximálním ohledem na správné postavení krční páteře a fyziologii zdravého spánku. Díky kvalitnímu zpracování z čistých přírodních a syntetických materiálů má dlouhodobou životnost a překvapí vás svými výjimečnými vlastnostmi.

Anatomický polštář je plněný stoprocentní mykanou ovčí vlnou, jenž má schopnost dynamicky se smršťovat či roztahovat podle aktuální teploty, díky tomu se skvěle přizpůsobuje okolním podmínkám. Brání prochladnutí a vzniklé teplo působí blahodárně na namáhané krční a šíjové svalstvo. Tento polštář oceníte obzvláště v případě, že máte sedavé zaměstnání, kdy je tato oblast často přetěžována.

Polštář je tvarován tak, aby poskytl optimální podporu krční páteři a umocnil tak vaši relaxaci během spánku. Tento polštář je vhodný pro celoroční použití a díky jeho vysoké prodyšnosti nedochází k nadměrnému pocení ani zapaření pokožky. Povrchovým materiálem je kvalitní tkanina ve složení bavlna polyester, jenž je měkká a vzdušná.

hmotnost: 0,4 kg
rozměry: 60x40 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: modrá, bílá, růžová

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?