Batex Vlněný anatomický polštář 18

Batex Vlněný anatomický polštář 18

  • Značka: Batex
  • Balení: 90x70 cm, 1 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Univerzální anatomicky tvarovaný polštář je plněný stoprocentní mykanou ovčí vlnou bez příměsí. Díky tomu má vysokou hřejivost, jenž působí blahodárně na přetěžované šíjové svalstvo.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Vlněný anatomický polštář je skvělou pomůckou, jenž plně respektuje fyziologii lidského organismu a poskytuje optimální oporu vaší krční páteři. Tento kvalitní polštář je tvarovaný s ohledem na přirozené zakřivení páteře a napomáhá ihned uvolňovat okolní svalstvo. Oceníte jej zejména při sedavém zaměstnání či pokud se pravidelně věnujete fyzickým aktivitám, kdy často dochází k přetěžování šíjového svalstva.

Tento polštář je plněný stoprocentní mykanou ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí. Ovčí vlna je vůbec nejoblíbenějším materiálem pro výrobku lůžkovin díky svým výjimečným vlastnostem. Skvěle se přizpůsobuje aktuální okolní teplotě a díky vrstvě lanolinu, jenž obaluje každé vlákno, vytváří prostředí nevhodné pro roztoče. Lůžkoviny z ovčí vlny tak mají velice nízkou prašnost a jsou vhodné i pro alergiky.

Ovčí vlna má schopnost efektivně zabraňovat ztrátám tepla, které působí blahodárně nejen při chronických bolestech v oblasti hlavy a krku. Zároveň je ale velice vzdušná a brání nadměrnému pocení či zapaření pokožky. Povrchovým materiálem tohoto anatomického polštáře je kvalitní tkanina ve složení bavlna polyester, jenž má dlouhodobou životnost.

hmotnost: 1 kg
rozměry: 90x70 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: modrá, bílá, růžová

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?