Batex Vlněný dětský nánožník 024ZOO

Batex Vlněný dětský nánožník 024ZOO

  • Značka: Batex
  • Balení: 60x80 cm, 1 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Dětský nánožník plněný čistou ovčí vlnou brání úniku tepla z povrchu pokožky a udržuje tak dlouhodobý teplotní komfort. Ovčí vlna je výborna snášena i těmi nejmenšími a je vhodná také pro alergiky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Vlněný dětský nánožník oceníte při každodenním použití, kdy udrží vaše děťátko dlouhodobě v teple. Tato praktická pomůcka do kočárku je vhodná především v chladnějších měsících a je vybavena suchými zipy po obou stranách pro snadné vkládání dítěte. Po obvodu otvoru na hlavičku miminka jsou všité dvě tkaničky, aby bylo možné nánožník dle potřeby přitáhnout či povolit.

Tento nánožník je nabízen v rozmanitých barevných provedeních, jenž rozveselí vaši výbavu pro miminko. Nánožník se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a má dlouhodobou životnosti díky těm nejlepším přírodním materiálům. Je plněn stoprocentní ovčí vlnou, jenž je vhodná i pro ty nejmenší. Každý vlas ovčího rouna je obalen vrstvou lanolinu, který vytváří prostředí nevhodné pro roztoče.

Ovčí vlna je vůbec nejoblíbenějším materiálem pro výrobku lůžkovin díky své mimořádně hřejivosti, jenž zaručí dlouhodobý teplotní komfort. Zároveň je však velice prodyšná a brání tak nadměrnému přehřívání. Povrchovým materiálem nánožníku je čistá bavlna, jenž nedráždí citlivou pokožku děťátka a je příjemná na dotek.

hmotnost: 1 kg
rozměry: 80x60 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 100% bavlna
barevná provedení: pestrobarevná

Použití: Nánožník nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?