Batex Vlněný váleček 20

Batex Vlněný váleček 20

  • Značka: Batex
  • Balení: 45x16 cm, 0.5 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Praktický váleček s univerzálním využitím vhodný pro váš každodenní odpočinek. Můžete jej využít pro podložení hlavy, krku, nohou či různých oblastí páteře. Je plněn čistou ovčí vlnou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Vlněný váleček je univerzální pomůckou s multifunkčním využitím, která umocní váš každodenní odpočinek. Můžete jej využít pro podložení hlavy a krku nejen během spánku, ale také při čtení či sledování televize. Díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je vhodný také pro dlouhé cestování. Váleček působí blahodárně při chronických bolestivých obtížích či revmatismu.

Díky podložení různých oblastí páteře dochází ihned k uvolnění namáhaného okolního svalstva. Obzvláště v sedavých zaměstnání dochází k častému přetěžování bederní páteře a vzniku chronických obtíží v této oblasti. Váleček tak můžete využít právě pro podložení beder, a navrátit tak bederní obratle do správného postavení. Váleček přináší také úlevu od pocitu těžkých nohou.

Tento váleček je plněn čistou ovčí vlnou, jenž má výjimečné vlastnosti. Je tvarově stálá a nabízí optimální oporu pro vaše tělo. Relaxační účinek je umocněn vysokou hřejivostí ovčího rouna, které napomáhá uvolnění svalů a odstranění bolesti. Povrch válečku je vyroben z kvalitní tkaniny ve složení bavlna polyester, jenž zaručuje dlouhodobou životnost.

hmotnost: 0,5 kg
rozměry: 45x16 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: bílá, modrá, růžová

Použití: Váleček nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně. K válečku si lze v našem internetovém obchodě zvlášť dokoupit lehce pratelný povlak.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?