Darshan Vonné jehlánky indické Amber 10 ks

Darshan Vonné jehlánky indické Amber 10 ks

Jehlánky mají harmonizující orientální vůni jantaru a dalších pryskyřic. Teplá pudrová vůně s lehce štiplavým nádechem vás zahalí do bezstarostného oblaku sametového dýmu. Navodí příjemnou a uvolněnou atmosféru.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jehlánky Amber Darshan mají harmonizující orientální vůni jantaru a dalších pryskyřic. Teplá pudrová vůně s lehce štiplavým nádechem vás zahalí do bezstarostného oblaku sametového dýmu, který s sebou odnese všechny starosti a navodí příjemnou a uvolněnou atmosféru. Působí aromaterapeuticky na celý organismus, pomáhá nastartovat detoxikační procesy, zbavuje strachu a posiluje nervovou soustavu.

Vysoce kvalitní ručně vyráběné indické vonné jehlánky jsou vytvořeny podle staré buddhistické tradice. Obsahují pečlivě vybrané vzácné byliny, vonná dřeva a aromatické byliny. Jejich vůně výborně navodí a podtrhne meditační a relaxační atmosféru.

Do poznámky v objednávce prosím uveďte případnou alternativní vůni jehlánků. Dodavatel nemá všechny druhy vždy skladem. Děkujeme za pochopení.

Použití: Jehlánek zapalte, umístěte do stojánku a nechejte doutnat.

Vůně: orientální

Výrobce: ASOKA TRADING COMPANY, 96, 5TH Cross, SSI Area, 5th Block, Rajajinagar, Bengaluru - 560010 Karnataka Indie, http://www.bharathdarshan.in/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?