Darshan Vonné tyčinky indické Lord Buddha 20 ks

Darshan Vonné tyčinky indické Lord Buddha 20 ks

Tyčinky se sladkou vůní santalového dřeva dodají interiéru příjemnou atmosféru a povzbudí mysl i psychiku. Jsou výborné při stresující práci i meditaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vonné indické tyčinky Lord Buddha Darshan jistě potěší všechny, kdo mají rádi sladce laděné vůně. Tyčinky po zapálení vytvářejí jemný kouř, jenž zahalí i větší prostory do zajímavé orientální vůně santalového dřeva, která zlepší náladu i koncentraci, a je tak vhodným doplňkem meditací i učení.

Indické tyčinky o délce 17 cm jsou vyrobené z pevné bambusové štěpiny, vonných olejů a bylin s velmi zajímavou vůní. Bez potíží provoní i větší místnosti a dodají jim příjemnou atmosféru. Díky výrazné sladce laděné vůni santalového dřeva tyčinky zlepšují soustředění i povzbuzují mysl, a jsou tak vhodným doplňkem pro všechny situace, které vyžadují plnou pozornost. Oceníte je třeba při náročné stresující práci, učení, ale i při meditaci.

Použití: Zapalte konec tyčinky, pohybem ruky uhaste a nechte doutnat.

Výrobce: ASOKA TRADING COMPANY, 96, 5TH Cross, SSI Area, 5th Block, Rajajinagar, Bengaluru - 560010 Karnataka Indie, http://www.bharathdarshan.in/

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs bylin, Vonné oleje, Vonná dřeva, Bambusová štěpina

Možné alergeny: Vonné oleje

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Země původu: Indie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?