Nippon Kodo Vonné tyčinky japonské Morning Star Cedarwood 200 ks

Nippon Kodo Vonné tyčinky japonské Morning Star Cedarwood 200 ks

  • Značka: Nippon Kodo
  • Balení: 200 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Nippon Kodo patří mezi nejstarší výrobce vonných tyčinek v Japonsku. Při výrobě těchto tyčinek kombinuje tradiční postupy a nejkvalitnější suroviny se 100% přírodní čistotou. Tyčinky obsahují vonná dřeva, vzácné byliny, aromatické květy a éterické oleje, které tvoř&

Nippon Kodo patří mezi nejstarší výrobce vonných tyčinek v Japonsku. Při výrobě těchto tyčinek kombinuje tradiční postupy a nejkvalitnější suroviny se 100% přírodní čistotou. Tyčinky obsahují vonná dřeva, vzácné byliny, aromatické květy a éterické oleje, které tvoří originální a nezapomenutelnou kombinaci vůní vykuřovacích tyčinek.

Varianta Morning Star Cedarwood se vyznačuje jemnou a nevtíravou vůní cedrového dřeva. Jedno balení obsahuje 200 přírodních tyčinek, každá voní asi 35 min. Součástí je i destička pro pálení tyčinek.

Do poznámky objednávky prosím specifikujte případnou záměnu varianty tyčinek, jelikož dodavatel nemá vždy skladem všechny druhy. Děkujeme za pochopení.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Země původu: Japonsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?