Himalayan Herbal Vonné tyčinky nepálské Eucalyptus 15 ks

Himalayan Herbal Vonné tyčinky nepálské Eucalyptus 15 ks

  • Bez DPH 79 Kč

Ručně vyráběné nepálské vonné tyčinky Himalayan Herbal Eucalyptus s vůní eukalyptu osvěží vaši mysl a dodají vám novou energii. Vůně eukalyptu působí příznivě při dýchacích potížích či migréně. Zároveň odpuzuje obtížný hmyz a čistí ovzduší od hmotných i nehmotných elementů.

V ajurvédě se vůně eukalyptu používá k harmonizaci 5. komunikační čakry Višuddhy. Tato čakra má na starosti, jak už její název napovídá, naši komunikační schopnost. Pokud je Višuddha v rovnováze, jsme zdravě výmluvní, umíme však i naslouchat, jsme celkově spokojení a vyrovnaní. Může se u nás pak objevovat i hudební či umělecká inspirace.

Vonné tyčinky navozují dokonalou relaxační či meditační atmosféru. Běžně se používají při různých náboženských obřadech a rituálech. Vůně eukalyptu podpoří vaši koncentraci a dodá chuť do práce. Tyčinky vydrží hořet až 40 minut. Jsou zabaleny v ručně vyráběném papíru. Balení je navíc ozdobeno sušeným himalájským květem. Díky krásnému balení jsou vonné tyčinky mimořádně vhodné i jako dárek.

Použití: Zapalte konec tyčinky, pohybem ruky uhaste a nechte doutnat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?