Prohlédněte si vaše seznamy přání

Himalayan Herbal Vonné tyčinky nepálské Jasmine 15 ks

Himalayan Herbal Vonné tyčinky nepálské Jasmine 15 ks

Momentálně vyprodané na e-shopu

Nepálské ručně vyrýběné tyčinky s vůní jasmínu navozují dokonale smyslnou orientální atmosféru. Jasmín povzbuzuje, navozuje euforii a působí až afrodiziakálně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nepálské ručně vyráběné tyčinky s vůní jasmínu vytvoří dokonale smyslnou orientální atmosféru. Jasmín povzbuzuje, navozuje euforii a působí až afrodiziakálně. Vůně jasmínu má nejsilnější aromaterapeutické účinky zejména na ženy. Především zmírňuje menstruační bolesti, ale také podporuje porodní stahy a urychluje tak samotný porod.

V ajurvédě se vůně jasmínu využívá pro harmonizaci 6. intuiční čakry Adžny, která v nás probouzí naše vyšší duchovní schopnosti. Pokud tato čakra správně funguje, přestáváme lpět na materiálním světě a obracíme se spíše ke spirituálním záležitostem. Zároveň ovlivňuje i naše vnímání smrti.

Vonné tyčinky navozují relaxační či meditační atmosféru. Běžně se používají při různých náboženských obřadech a rituálech. Vůně jasmínu vás povzbudí a dodá novou energii. Tyčinky vydrží hořet až 40 minut. Jsou zabaleny v ručně vyráběném papíru. Balení je navíc ozdobeno sušeným himalájským květem. Díky krásnému balení jsou vonné tyčinky mimořádně vhodné i jako dárek.

Použití: Zapalte konec tyčinky, pohybem ruky uhaste a nechte doutnat.

Vůně: květinová, sladká

Výrobce: Himalayan Herbal Incense, Sanepa , Lalitpur, Nepál , tel: +977-01-5548531

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Byliny, Vonná dřeva, Vonné oleje

Možné alergeny: Vonné oleje

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Země původu: Nepál

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?