Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Bodhileaf Vonné tyčinky tibetské Avalokitesvara

Bodhileaf Vonné tyčinky tibetské Avalokitesvara

Tibetské vonné tyčinky Avalokitesvara s povzbuzující vůní eukalyptu vyženou vaši pozornost na maximum. Vůně eukalyptu pomáhá zkvalitňovat schopnost soustředění, učení a zapamatovávání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tibetské vonné tyčinky Avalokitesvara s povzbuzující vůní eukalyptu vyženou vaši pozornost na maximum. Vůně eukalyptu pomáhá zkvalitňovat schopnost soustředění, učení a zapamatovávání. Zároveň mírně dezinfikuje vzduch a čistí jej od různých mikroorganismů i negativních energií.

Tyčinky jsou vyrobené ze směsi horských bylin, vonných olejů a vonných dřev. Neobsahují bambusovou štěpinu. Vytvářejí jemný, sametově hladký, nedráždivý vonný dým. Měří 20,5 cm a jsou silnější, než klasické vonné tyčinky, takže vydrží déle hořet. Jedná se o 100% přírodní produkt.

Vonné tyčinky jsou vyráběny podle tradiční tibetské receptury. Jsou zabaleny v ručně vyráběném papíru a zdobeny průhledným vylisovaným listem. Konce balení jsou zapečetěny voskem. Toto nádherné balení z nich dělá příhodný dárek pro všechny milovníky vonných tyčinek nebo pokud si sami chcete udělat opravdu velkou radost.

Použití: Zapalte konec tyčinky, pohybem ruky uhaste a nechte doutnat.

Vůně: bylinková

Výrobce: Mandala Art & Incense, P.O.BOX 10762, Kathmandu Nepál,

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs bylin, Vonné oleje, Vonná dřeva

Možné alergeny: Vonné oleje

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Země původu: Tibet

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?