Chakra Incense Vonné tyčinky tibetské, Crown - integration 19 ks

Chakra Incense Vonné tyčinky tibetské, Crown - integration 19 ks

  • Bez DPH 70 Kč

Vonná tyčinka Crown Integration příznivě působí na sahassaru, sedmou korunní čakru a ovlivňuje naše univerzální vědomí. Rozvíjením této čakry se také odstraňují blokády v ostatních čakrách.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vonná tyčinka Crown Integration od firmy Chakra Incense příznivě působí na sahassaru, sedmou korunní čakru a ovlivňuje naše univerzální vědomí. Rozvíjením této čakry se také odstraňují blokády v ostatních čakrách, jejich energie pak začíná kmitat na nejvyšších možných frekvencích, a projevují tak vyšší potenciál.

Otevřené této sedmé čakry nám pomáhá přijmout duchovní pravdy a ztotožnit se s nimi. Lidé s uzavřenou korunní čakrou často trpí neopodstatněným strachem a pocity nejistoty. Snaží se angažovat ve velkém množství aktivit, aby tak dokázali svoji důležitost a nepostradatelnost. Často si také svým myšlením vyvolají nemoc, která je přinutí ke klidu a dopřeje jim žádanou pozornost.

Tibetské čakrární tyčinky jsou vyráběny ručně a dodržují tradiční ájurvédské recepty. Vonné tyčinky jsou z čistě přírodních ingrediencí, ajurvédské byliny, vonná dřeva a esenciální oleje vytváří stimulační vůni a uvolňují ducha i tělo.

Použití: Tyčinku zapalte a plamen uhaste pohybem ruky. Umístěte tyčinku do stojánku a nechejte lehce doutnat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?