Chakra Incense Vonné tyčinky tibetské, Heart - love and compassion 19 ks

Chakra Incense Vonné tyčinky tibetské, Heart - love and compassion 19 ks

  • Bez DPH 70 Kč

Vonná tyčinka Heart Love & Compassion působí na srdeční čakru anahata a ovlivňuje centrum pro lidské porozumění a lásku. Přirozeně tak posiluje lásku k sobě i ostatním a dodává životní radost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vonná tyčinka Heart Love & Compassion od firmy Chakra Incense působí na srdeční čakru anahata a ovlivňuje centrum pro lidské porozumění a lásku. Přirozeně tak posiluje lásku k sobě i ostatním a dodává životní radost. Podporuje schopnost vcítit se do situace a prožívání ostatních lidí.

Posílením čtvrté čakry se odnaučíme falešného přátelského chování, neschopnosti dávat a přijímat lásku, nepřejícnosti a bezcitnosti. Zbavíme se také závislosti na uznání a názorech ostatních lidí. Přestaneme druhými manipulovat prostřednictvím odepření lásky. Mohou nás také opustit pocity vzteku a zoufalství.

Tibetské čakrární tyčinky jsou vyráběny ručně a dodržují tradiční ajurvédské recepty. Vonné tyčinky jsou z čistě přírodních ingrediencí, ájurvédské byliny, vonná dřeva a esenciální oleje vytváří stimulační vůni a uvolňují ducha i tělo.

Použití: Tyčinku zapalte a plamen uhaste pohybem ruky. Umístěte tyčinku do stojánku a nechejte lehce doutnat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?