Mandala Art & Incense Vonné tyčinky tibetské Rose (Gulab)

Mandala Art & Incense Vonné tyčinky tibetské Rose (Gulab)

Tibetské vonné tyčinky Rose Gulab jsou vhodné pro chvíle relaxace i meditace. Jejich sladká vůně uklidňuje nervozitu a úzkost. Tyčinky byly ručně vyrobeny v Nepálu ze směsi rostlin a pryskyřic.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tibetské vonné tyčinky Mandala Art & Incense Rose Gulab jsou vhodné pro chvíle relaxace i meditace. Jejich sladká vůně uklidňuje nervozitu a úzkost. Povzbuzuje sebevědomí a zároveň působí jako mírné antidepresivum a má až afrodiziakální účinky. Vůně růží však nejvíce působí na ženy. Podporuje jejich sebepřijetí a rozvíjí jejich ženskou stránku.

V ajurvédě se vůně růží využívá k posílení činnosti 4. srdeční čakry. Ta, jak už její název napovídá, má na starosti naše srdeční záležitosti. Při disharmonii srdeční čakry máme problém se druhému člověku otevřít a věřit mu, nebo jsme naopak na lásce a uznání druhých závislí, což život také hodně komplikuje. Tibetské tyčinky s vůní růže 4. čakru citlivě harmonizují.

Tyčinky byly ručně vyrobeny v Nepálu ze směsi himalájských rostlin a pryskyřic. Délka tyčinek je 12 cm a jsou bez bambusové štěpiny.

Použití: Tyčinku upevníme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?