Chakra Incense Vonné tyčinky tibetské, Throat - collectivity 19 ks

Chakra Incense Vonné tyčinky tibetské, Throat - collectivity 19 ks

  • Bez DPH 70 Kč

Vonná tyčinka Throat Collectivity působí na krční čakru višudhi, a ovlivňuje tak naši komunikaci s okolím, vnitřní nezávislost, kreativitu a inspiraci. Posiluje také schopnost pohotové řeči.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vonná tyčinka Throat Collectivity od firmy Chakra Incense působí na krční čakru višudhi, a ovlivňuje tak naši komunikaci s okolím, vnitřní nezávislost, kreativitu a inspiraci. Posiluje také schopnost slovem nebo činy reagovat na danou situaci. Lidé s rozvinutou pátou čakrou mají jasný a příjemný hlas a jsou výborní zpěváci a mluvčí.

Otevření této čakry pomáhá při neschopnosti vyjádřit své myšlenky, při koktání a dalších poruchách řeči. Uvolňuje zadržované emoce a napětí. Dodává upřímnost v jednání a podporuje schopnost naslouchat druhým. Rozvíjí také naši fantazii a schopnost předávat naše poznání ostatním.

Tibetské čakrární tyčinky jsou vyráběny ručně a dodržují tradiční ájurvédské recepty. Vonné tyčinky jsou z čistě přírodních ingrediencí, ájurvédské byliny, vonná dřeva a esenciální oleje vytváří stimulační vůni a uvolňují ducha i tělo.

Použití: Tyčinku zapalte a plamen uhaste pohybem ruky. Umístěte tyčinku do stojánku a nechejte lehce doutnat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?