Všechny výsledky obsahující výraz "Citron":235 Kč
sirup kurkuma-citron s hruškovým koncentrátem oceníte v létě k přípravě osvěžujících studených nápojů, nebo v zimě v podobě horkého punče. 
259 Kč
deodorant s esenciálními oleji vás přirozenou cestou zbaví nepříjemného zápachu a poskytne pocit svěžesti díky absorpci nadměrné vlhkosti.
169 Kč
Citron podporuje činnost lymfatického systému a vyplavování nečistot z těla, je vhodný při celulitidě i žlučových či močových kamenech. Dodává tělu novou energii a osvěžuje.
128 Kč
vzduchu dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Obsahuje pouze 100% esenciální oleje, které působí aromaterapeuticky. Osvěžují mysl a nabíjí energií.
132 Kč
Svěží citrusová vůně vám dodá novou energii a zlepší vám náladu. Citron má mnoho pozitivních účinků na lidské tělo a jako vůně do interiéru dokáže pohlcovat nepříjemné pachy.
Výprodej
159 Kč
se svou svěží vůní nejen provoní vzduch, ale také vám zlepší náladu. Pomáhá detoxikovat organismus, podporuje činnost lymfatického systému a je vhodný při hubnutí.
283 Kč
olej zimní citron se získává lisovaním z vnější slupky plodů odrody citronovníku, který sa sbíra v zimě. Má výrazné antiseptické a čistící účinky.
209 Kč
Krizové pastilky Rescue Pastilles s příchutí citronu přirozenou cestou harmonizují mysl a zmírňují stres. Jedinečná kombinace bylinek obsažená v pastilkách uklidní, kdykoliv se člověk necítí ve své kůži.