Všechny výsledky obsahující výraz "energy":Šejkr

S praktickým šejkrem o objemu 200 ml bude příprava nápojů ze zelených potravin ještě snazší. Šejkr je vyrobený ze snadno omyvatelného plastu.

Spirulina

Hawaii Spirulina je bohatá na výborně vstřebatelné vitaminy a minerální látky. Podporuje činnost imunitního systému, působí příznivě na hladinu krevního cukru a je vhodná jako doplněk stravy pro vegany.
-25 %

Annona Forte 30 ml

Extrakt z jihoamerické rostliny annona, známé také jako graviola. Annona je bohatá na vitamin C a různé minerální látky, ale také v ní najdeme množství bílkovin či nenasycených mastných kyselin.

Imunosan

Bioinformační přípravek Imunosan pomáhá díky zelenému čaji, ženšenu sibiřskému, lesklokorce či žampionu posilovat činnost imunitního systému, stejně jako celkovou vitalitu a koncentraci.

Vitaflorin

Bioinformační přípravek Vitaflorin obsahuje vyváženou směs vitaminů a minerálů. Obsažený rakytník spolu s mateří kašičkou pomáhá posilovat imunitu a přidaná klanopraška je výborným adaptogenem a tonikem.

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron obsahují pečlivě zvolenou kombinaci bylinek. Obsažený kaštan spolu s jitrocelem pozitivně ovliňují imunitu. Jitrocel pak také pomáhá pročišťovat játra.

Skeletin

Bioinformační přípravek Skeletin v sobě kombinuje sépiovou kost, kolagen a bylinné výtažky z kopřivy či šípkové růže. Právě kopřiva, mimo jiné, napomáhá správnému stavu kloubů.

Probiosan

Kapsle Probiosan obsahují kombinaci chlorelly, mléčných bakterií a inulin. Chlorella napomáhá správné činnosti imunity, trávení či jater a přispívá k detoxikaci.

Cytosan

Kapsle Cytosan jsou tvořeny humáty získanými např. z rašeliny. Pozitivně ovlivňují dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a také dráhu řídící.