Všechny výsledky obsahující výraz "geránium":164 Kč
Geranium působí příznivě na psychiku, napomáhá zmírnit úzkost a nervozitu. Jeho příznivý efekt oceníte také při chronických dýchacích obtížích či pro zklidnění citlivé pokožky.
329 Kč
Ženská květinová vůně má výborné zklidňující účinky, odstraňuje úzkosti a nervozitu. Podporuje regeneraci zejména mastné pleti.
994 Kč
pro enzymatickou regeneraci pleti napomáhá regeneraci podrážděné pokožky s drobnými záněty. Skládá se ze tří sér a to geraniového, tymiánového a calendulového. (3x20 ml)
994 Kč
pro enzymatickou regeneraci pleti napomáhá předcházet tvorbě stařeckých a pigmentových skvrn. Skládá se ze tří sér a to geraniového, tymiánového a šalvějového. (3x20 ml)
994 Kč
pro enzymatickou regeneraci pleti hydratuje a tonizuje. Podporuje obnovu kožních buňek a zabraňuje předčasnému stárnutí. Skládá se ze tří sér a to geraniového, tymiánového a bazalkového. (3x20 ml)
994 Kč
pro enzymatickou regeneraci pleti napomáhá navracet pružnost a přirozený tonus pleti. Skládá se ze tří sér a to geraniového, tymiánového a koriandrového. (3x20 ml)
994 Kč
pro enzymatickou regeneraci pleti napomáhá aknozní a znečištěné pleti. Zralou pleť hydratuje a regeneruje. Skládá se ze tří sér a to geraniového, tymiánového a santalového. (3x20 ml)