Vykuřovací směs bakhoor, Arabian 20 g

Vykuřovací směs bakhoor, Arabian 20 g

  • Značka: ostatní
  • Balení: 20 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Země původu: Spojené Arabské EmirátyBakhoor je tradiční vykuřovací směs, používaná především v Arabském světě. Skládá se z přírodních surovin, hlavní složku tvoří orlářkové dřevo, které se napouští a kombinuje s dalšími vonnými složkami, jako jsou éterické oleje, pryskyřice, santalové dřevo, ambra, pižmo a vonné byliny.Každý výrobce má svůj tajný recept, který se dědí z generace na generaci a můž

Země původu: Spojené Arabské Emiráty

Bakhoor je tradiční vykuřovací směs, používaná především v Arabském světě. Skládá se z přírodních surovin, hlavní složku tvoří orlářkové dřevo, které se napouští a kombinuje s dalšími vonnými složkami, jako jsou éterické oleje, pryskyřice, santalové dřevo, ambra, pižmo a vonné byliny.

Každý výrobce má svůj tajný recept, který se dědí z generace na generaci a může se lišit v použití výchozích surovin a jednotlivých poměrů. Jde vždy o ruční práci s nejkvalitnějšími vonnými složkami. Obecně platí, že čím je Bakhoor uchováván déle, tím má lepší vůni.

Jedná se o velmi kvalitní a luxusní produkt, používaný pro významné příležitosti, jako jsou svatby, uctění hostů, milostné chvíle, odpočinek, k posílení pozitivní energie, uctívání a obětiny, také na odstranění negativních energií a emocí, zlepšení nálady a posílení kreativity.

Bakhoor velmi dobře neutralizuje pachy, dezinfikuje místnosti a v obchodním prostředí motivuje zákazníky.

Zkuste i Vy fascinující vůně tohoto proslulého vykuřovadla.

Arabian bakhoor má klasickou orientální, sladce květinovou vůni s tóny orlářky a santalu.


Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?