Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Ájňa 68 g

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Ájňa 68 g

  • Bez DPH 177 Kč

Sladká a po jasmínu omamně vonící vykuřovací směs Ajňa pomáhá otevírat 6. čakru, takzvané třetí oko. Posiluje intuici, duchovní síly a vytváří rovnováhu mezi jing a jang. Výborná pro všechny přehnané materialisty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sladká a po jasmínu omamně vonící vykuřovací směs Ajňa Ramakrishnananda pomáhá otevírat 6. čakru, takzvané třetí oko. Posiluje intuici, duchovní síly a vytváří rovnováhu mezi jing a jang. Je výborná pro všechny, co se nedovedou odpoutat od přízemních věcí a jsou přehnaní materialisti.

Zapalte vykuřovací směs ve chvílích, kdy se nemůžete soustředit a potřebujete si rychle zapamatovat velké množství informací nebo při celkové mentální únavě. Pomůže vám také, pokud stojíte na pomyslné duchovní křižovatce a nevíte, kterou cestou se vydat.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?