Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Manipura 68 g

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Manipura 68 g

  • Bez DPH 177 Kč

Lehce kadidlová vůně vykuřovací směsi Manipura s jemným závanem levandulových kvítků uklidní všechny vaše pochybnosti a dodá vám sebedůvěru při řešení komplikovaných situací. Působí na třetí, pupeční čakru.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lehce kadidlová vůně vykuřovací směsi Manipura Ramakrishnananda s jemným závanem levandulových kvítků uklidní všechny vaše pochybnosti a dodá vám sebedůvěru při řešení komplikovaných situací. Působí na třetí, pupeční čakru, která ovlivňuje to, jakým způsobem vnímáme sebe sama a své okolí. Posiluje také důvěru, citové vazby i mentální pochody.

Zapalujte vykuřovací směs a dopřejte si malou meditační chvilku, pokud jste ztratili odvahu, někdo vám upírá vaši svobodnou vůli nebo při poraženeckých náladách a celkově negativních myšlenkách. Pokud si vytváříte falešné negativní scénáře a bojujete s neopodstatněným strachem a úzkostí.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?