Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Višuddha 68 g

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Višuddha 68 g

  • Bez DPH 177 Kč

Lehce kafrovitá, citronovo kadidlová vůně vykuřovací směsi Višuddha vám pomůže harmonizovat a otevřít šestou krční čakru. Posiluje chápání a vnímání nejen na fyzické úrovni. Zbavuje strachu a obav. Dodává odvahu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lehce kafrovitá, citronovo - kadidlová vůně vykuřovací směsi Višuddha Ramakrishnananda vám pomůže harmonizovat a otevřít šestou krční čakru. Posiluje chápání a vnímání nejen na fyzické úrovni. Zbavuje strachu a obav. Dodává odvahu stát si pevně za svými názory. Odstraňuje trému při mluveném projevu a zmírňuje poruchy řeči.

Zapalte vykuřovací směs, pokud máte problémy se sebevyjádřením a koncentrací myšlenek. Jestliže nejste dostatečně asertivní a neumíte se plně a tvořivě vyjádřit, pomůže vám formulovat váš názor a také respektovat názor ostatních. Případně využijte účinky vonné směsi, když pociťujete nedostatek zodpovědnosti za sebe i své chování k ostatním.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?