Mastic spa Výprodej Šampon proti vypadávání vlasů, Mastic Shampoo Treatment 250 ml

Mastic spa Výprodej Šampon proti vypadávání vlasů, Mastic Shampoo Treatment 250 ml

Výhody mastichy v boji proti vypadávání vlasů jsou objevem Sodis Laboratoře. Tato receptura kombinuje panenský olivový olej pro podporu růstu vlasů a hydrataci vlasové pokožky, arniku a měsíček lékařský. Vytváří tak unikátní a vysoce účinný výrobek. certifikáty: AIAB I

Výhody mastichy v boji proti vypadávání vlasů jsou objevem Sodis Laboratoře. Tato receptura kombinuje panenský olivový olej pro podporu růstu vlasů a hydrataci vlasové pokožky, arniku a měsíček lékařský. Vytváří tak unikátní a vysoce účinný výrobek.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: boj proti vypadávání vlasů
konzistence: tekutá
barva: hnědozelená
balení: plastový obal

použití: Naneste na mokré vlasy a jemně masírujte, dokud nevytvoříte pěnu. Opakujte dle potřeby a důkladně opláchněte.
INCI: Aqua (Water), Lauryl Glucoside, Sodium Lauroamphoacetate, Coco Betaine, Sodium Lauryl Glutamate, Lauryl Methyl Gluceth-10, Hydroxypropyldimonium Chloride, Sodium citrate, Copper Aspartate, Zinc Aspartate, Manganese Aspartate, Parfum (Fragrance), Niacinamide, Epilobium Angustifolium extract, Sodium benzoate, Panthenol, Salicylic Acid, Olivoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Biotin, Arnica Montana Flower Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Olive Oil, Copper Tripeptide 1, CI 19140, CI 42090, Hexyl cinnamaldehyde, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde, Linallol, Limonene, Citronellol, Coumarin, Hydroxy-methylpentyl-cyclohexenecarboxaldehyde
*přírodní výtažky

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Klasické přírodní šampony

Typy vlasů: vypadávající vlasy

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?