Biofloral Výprodej Arganový olej 100 ml

Biofloral Výprodej Arganový olej 100 ml

  • Značka: Biofloral
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

PŮVODNÍ CENA 540 KČArganový olej je velice bohatý na mastné kyseliny a vitaminy A a E. Regeneruje a skvěle obnovuje pokožku. Vyživuje křehkou, suchou a olupující se kůži. Rostlinné oleje určené k péči jsou bohaté na vitamíny, používají se k ochraně pokožky před agresí prostředí, mají preventivní účinky před stárnutím a vysoušením pleti. Také představují ideální nosiče pro esenciální oleje. certifi

PŮVODNÍ CENA 540 KČ

Arganový olej je velice bohatý na mastné kyseliny a vitaminy A a E. Regeneruje a skvěle obnovuje pokožku. Vyživuje křehkou, suchou a olupující se kůži. Rostlinné oleje určené k péči jsou bohaté na vitamíny, používají se k ochraně pokožky před agresí prostředí, mají preventivní účinky před stárnutím a vysoušením pleti. Také představují ideální nosiče pro esenciální oleje.

certifikáty: CHARTE COSMEBIO
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: skleněný obal

složení: 100% přírodní Arganový olej z biologického zemědělství

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Němec Ulrich RAMPP se usadil v srdci hor Auvergne v roce 1979. Dům si postavil z ekologických materiálů vlastníma rukama na výšině vulkanických hor. A tam začíná příběh Biofloralu. Instinkt ho vedl k výzkumům, jak zajistit a udržet nejlepší kvalitu darů, které nám nabízí příroda. Od té doby je Biofloral velice uznávaný za vysokou kvalitu svých produktů. Společnost se zaměřuje na ruční výrobu a zkoumá nové možnosti spolupůsobení produktů. Díky svým výrobkům umožňuje BIOFLORAL každému vejít na území pramene řeky Loiry a získat užitek z bohatých darů této jedinečné oblasti. S rostoucím úspěchem rozšířila společnost i své zázemí a za původním domem Ulricha Ramppa postavila nový dům z přírodních a obnovitelných materiálů - kamene, dřeva a terrakoty, zateplený ovčí vlnou z Auvergne. Dešťová voda se shromažďuje v nádrži a elektrická energie pochází ze 100% obnovitelných zdrojů, vyrábí ji sluneční kolektory a vodní mlýny.Srdce architektury tvoří záhony květin a bylin a vyzařují do okolí ducha této společnosti. Výrobní postupy firmy BIOFLORAL jsou inspirovány mnoha rukopisy pocházejícími ze středověku i z dalších období. Postupy jsou pečlivě dodrežovány, elixíry tedy působí v lidském těle celistvě a do hloubky. Pro některé z nich je nezbytné nechat je zrát několik měsíců, než jsou připraveny k použití.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Biofloral
F-43260
Saint-Pierre-Eynac
France
www.biofloral.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: BIOFLORAL INC. , 675, montée St-François , H7C 2S8 Laval (Québec) Francie, tel: 450.664.4844, http://www.biofloral.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: