London Tea Výprodej Čaj Vanilla Chai, plech. krabička

London Tea Výprodej Čaj Vanilla Chai, plech. krabička

  • Značka: London Tea
  • Balení: 15 ks, 30 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.
Přestává se dodavatelem dovážet do ČR. Nakupte posledních pár kousků.

Porcovaný čaj v pyramidkách. Směs kardamonu, skořice, hřebíčku, zázvoru, máty a toho nejlepšího černého čaje. Vytvoříte z ní velmi lahodný nápoj. Můžete si připravit i netradiční čaj, pokud sáček vyluhujete v hrnku horkého mléka a osladíte 2 lžičkami tmavého třtinového cukru.

certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: hnědá
balení: 15 pyramidek v plechové dóze

použití: Jedna pyramidka Vám vystačí na konvici čaje (cca 0,8 l). Zalijte horkou vodou, nechte vyluhovat 1-3 minuty. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: BIO černý čaj, BIO zázvor, BIO vanilka, BIO skořice, BIO máta, BIO hřebíček, BIO kardamon, přírodní aroma ze zázvoru a vanilky
*Certifikované produkty ekologického změdělství, Organic Certification UK5

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Společnost London Tea vyrábí BIO čaje etickým způsobem. Snaží se navozovat klid a pohodu nejen svými čaji, ale již v procesu výroby. Zaměstnanci tak nepracují o víkendech či po nocích, takže ani jejich rodiny nemusí být stresované dnešní uspěchanou dobou. Samozřejmostí je, že neobsahují žádné umělé složky a při výrobě není vyprodukován žádný oxid uhličitý. Jedná se tak o čaje, kterými se šíří ideální podmínky pro klid a relaxaci.

kontakt na výrobce:
The London Tea Company
Saunders House
52-53 The Mall
London,
W5 3TA
www.londontea.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: