Nástroje Zdraví Výprodej Guarana, prášek 100 g

Nástroje Zdraví Výprodej Guarana, prášek 100 g

Plody brazilské rostliny guarana obsahují 2-6 % kofeinu, nejvíce v celé rostlinné říši. Díky tomu mají výrazné a dlouhodobé stimulační účinky na centrální nervovou soustavu, zároveň jsou však šetrné k organismu a nepřekyselují žaludek.Nedostatek energie a vitality, únava, ospalost, ale i problémy se soustředěním, pamětí a sníženou psychickou výkonností – to vše jsou potíže, s nimiž se alespoň obča

Plody brazilské rostliny guarana obsahují 2-6 % kofeinu, nejvíce v celé rostlinné říši. Díky tomu mají výrazné a dlouhodobé stimulační účinky na centrální nervovou soustavu, zároveň jsou však šetrné k organismu a nepřekyselují žaludek.

Nedostatek energie a vitality, únava, ospalost, ale i problémy se soustředěním, pamětí a sníženou psychickou výkonností – to vše jsou potíže, s nimiž se alespoň občas potýká téměř každý. Rychlou a účinnou pomoc nabízí guarana, keř původem z Brazílie, jehož semena obsahují 3-4 % kofeinu v mimořádně příznivých chemických vazbách na ostatní látky.

Energie, která trvá
Díky vysokému obsahu kofeinu vyniká guarana mimořádnými povzbuzujícími účinky: zmírňuje ospalost, zlepšuje vitalitu, přispívá k mobilizaci energetických zásob organismu, podporuje fyzickou a psychickou výkonnost. Kofein se z guarany uvolňuje postupně, takže její povzbuzující účinky přetrvávají po dobu 6-8 hodin. Na rozdíl od kávy navíc nepřekyseluje žaludek. Je vhodná také v rámci rekonvalescence po delší nemoci.

Povzbuzení pro mozek
Bio Guarana pomáhá zvýšit psychickou odolnost, zlepšuje soustředění, zbystřuje vnímání, příznivě ovlivňuje paměť a další mozkové funkce a pomáhá zvládat zátěžové situace. Díky tomu je vhodná například pro studenty, manažery a další profese kladoucí vysoké nároky na psychiku, ale i pro řidiče, jimž pomáhá udržet pozornost během dlouhých cest.

Pro zdravé srdce i trávení
Guarana má však i další příznivé účinky na celý organismus:
* zlepšuje prokrvení všech tělesných orgánů a tkání,
* příznivě ovlivňuje zdraví srdce a trávicí soustavy, zlepšuje peristaltiku střev,
* působí mírně močopudně,
* pomáhá zpomalit stárnutí a pozitivně působí na sexuální život,
* působí protikřečově, což se využívá například při bolestivé menstruaci,
* přispívá ke zrychlení metabolismu a ovlivňuje pocit hladu, takže se využívá i jako doplněk redukčních kúr.

Díky obsahu kofeinu není guarana vhodná pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení: mletá semena guarany, obsah kofeinu min. 4 %

Doporučené dávkování: 1/2 čajové lžičky 2 x denně (1 – 2 g denně)

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?