Bomb Cosmetics Výprodej Koupelový olej pačuli, kávová zrna, Bomb Organic 150 ml

Bomb Cosmetics Výprodej Koupelový olej pačuli, kávová zrna, Bomb Organic 150 ml

  • Značka: Bomb Cosmetics
  • Balení: 150 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Smyslný, hluboce pronikající olej určený k hydrataci a větší hebkosti pokožky. Použili jsme organický olej ze sezamového semínka, vynikající zvlhčovadlo, které zanechá Vaši pokožku zářící. Dále jsme použili omlazující pačuli olej, povzbuzující silici z černého pepře, uklidňující vanilkový výtažek a kávová zrna, přírodní čistící látku, se stejným pH jako je Vaše pokožka, údajně zlepšující mikrobuně

Smyslný, hluboce pronikající olej určený k hydrataci a větší hebkosti pokožky. Použili jsme organický olej ze sezamového semínka, vynikající zvlhčovadlo, které zanechá Vaši pokožku zářící. Dále jsme použili omlazující pačuli olej, povzbuzující silici z černého pepře, uklidňující vanilkový výtažek a kávová zrna, přírodní čistící látku, se stejným pH jako je Vaše pokožka, údajně zlepšující mikrobuněčný oběh. Tento výrobek obsahuje pouze přírodní přísady, je bez umělých, aromatických či jakýchkoliv konzervačních látek.

certifikáty:
vhodné pro: koupel pečující o Vaši pokožku
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: plastový obal

použití: Protřepejte láhev tak, abyste rovnoměrně rozmístili případné silice a nalijte dva až tři plné uzávěry do právě napouštěné lázně.
složení: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Coffea Arabica (Coffee) Bean, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Tocopherol, Ethanol, Vanilla Planifolia (Vanilla) Seed Extract, Piper Nigrum (Black Pepper) Seed Oil, Limonene*
*z přírodních esenciálních olejů

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a začátky jejich podnikání byly docela skromné. Rozhodli se využít poznatků aromaterapie ve formě, která by byla pro zákazníky pohodlná, ale využívala všech blahodárných aromaterapeutických účinků. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku i o organické výrobky a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

kontakt na výrobce:
Get Fresh Cosmetics Ltd t/a Bomb Cosmetics
Unit 4, Wallisdown Industrial Estate
502 Wallisdown Road
Bournemouth
Dorset
BH11 8PT
cart.bombcosmetics.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: