Bomb Cosmetics Výprodej Koupelový olej pačuli, růže a bergamot, Bomb Organic 150 ml

Bomb Cosmetics Výprodej Koupelový olej pačuli, růže a bergamot, Bomb Organic 150 ml

  • Značka: Bomb Cosmetics
  • Balení: 150 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Luxusní, smyslný olej do koupele, který napomáhá omladit nejen Vaši unavenou pokožku, ale i duši. Přidali jsme organický slunečnicový olej, vysoce přírodní změkčovadlo, které má vyhlazující účinky a vytváří ochrannou vrstvu pokožky, s bergamotovým éterickým olejem, který prospívá pokožce a oživuje ji. Ylang-ylang byl přidán pro své harmonizující účinky, nerolový olej pomáhá zdokonalit pružnost pok

Luxusní, smyslný olej do koupele, který napomáhá omladit nejen Vaši unavenou pokožku, ale i duši. Přidali jsme organický slunečnicový olej, vysoce přírodní změkčovadlo, které má vyhlazující účinky a vytváří ochrannou vrstvu pokožky, s bergamotovým éterickým olejem, který prospívá pokožce a oživuje ji. Ylang-ylang byl přidán pro své harmonizující účinky, nerolový olej pomáhá zdokonalit pružnost pokožky a olej z růže napomáhá hydratovat. Tento výrobek obsahuje pouze přírodní přísady, je bez umělých, aromatických či jakýchkoliv konzervačních látek.

certifikáty:
vhodné pro: smyslnou koupel
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Protřepte láhev tak, abyste rovnoměrně rozmístili případné silice a nalijte dva až tři plné uzávěry do vřelé, právě napouštěné lázně.
složení: Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Rosa Centifolia (Rose) Flower, Citrus Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Amara (Orange) Flower Oil, Rosa Centifolia (Rose) Flower Oil, Benzyl Alcohol*, Benzyl Salicylate*, Citral*, Eugenol*, Geraniol*, Isoeugenol*, Benzyl Benzoate*, Farnesol*, Limonene*, Linalool*
*z přírodních esenciálních olejů

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a začátky jejich podnikání byly docela skromné. Rozhodli se využít poznatků aromaterapie ve formě, která by byla pro zákazníky pohodlná, ale využívala všech blahodárných aromaterapeutických účinků. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku i o organické výrobky a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

kontakt na výrobce:
Get Fresh Cosmetics Ltd t/a Bomb Cosmetics
Unit 4, Wallisdown Industrial Estate
502 Wallisdown Road
Bournemouth
Dorset
BH11 8PT
cart.bombcosmetics.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: