Hloubková hygiena kůže Výprodej Litokomplex Delikát 70 g

Hloubková hygiena kůže Výprodej Litokomplex Delikát 70 g

Zažijte pocit skutečné čistoty! Litokomplex řady Tajemství Krásy je určen pro každodenní péči o kůži obličeje, těla i hlavy. Je unikátním komplexem vzácných přírodních minerálů, solí natria a mědi, který neobsahuje žádné konzervační látky, žádná barviva, žádné parfémy ani jiné syntetické komponenty. Je 100% přírodní! Složení Litokomplexu je v souladu s fyziologií kůže a napomáhá tak obnově její

Zažijte pocit skutečné čistoty!
Litokomplex řady Tajemství Krásy je určen pro každodenní péči o kůži obličeje, těla i hlavy.
Je unikátním komplexem vzácných přírodních minerálů, solí natria a mědi, který neobsahuje žádné konzervační látky, žádná barviva, žádné parfémy ani jiné syntetické komponenty. Je 100% přírodní!
Složení Litokomplexu je v souladu s fyziologií kůže a napomáhá tak obnově jejích přirozených funkcí.

Účinky Litokomplexu
n Maximálně hluboko očišťuje kůži.
n Uskutečňují hygienu mazových a potních žláz - mastná a smíšená kůže se normalizuje.
n Napomáhá snadnému odstranění zrohovatělých šupinek vrchní vrstvy kůže.
n Obnovuje přirozený cyklus regenerace epidermis (vrchní vrstvy kůže).
n Vyživuje hojností nezbytných mikroelementů.
n Napomáhá kůži udržet si vláhu - suchá kůže se normalizuje.
n Zpomaluje přirozený proces uvadání kůže.
n Upravuje mechanismus syntézy kolagenu.
n Zesiluje prospěšný účinek vyživujících kosmetických krémů a masek.
n Zvyšuje obranyschopnost kůže.
n Zamezuje tvorbě lupů a posiluje vlasy.
n Odstraňuje příčiny vzniku nepříjemných zápachů.

Působením Litokomplexu na kůži se v kolagenu vytváří maximální množství vázané vody, což je objektivním ukazatelem mládí kůže. Nezávislými experty, za pomoci tomografie a kalorimetru, bylo potvrzeno, že při každodenním používání Litokomplexu po dobu třech týdnů, se aktivně stimuluje syntéza kolagenu v kůži a zvyšuje se její pevnost a pružnost o 25%!

Zásadní rozdíl v působení Litokomplexu Tajemství Krásy od jiných kosmetických prostředků je v tom, že hlavní důraz není kladen na výživu kůže zvenčí, ale na unikátní metodě hlubokého očištění kůže, obnovení jejích přirozených mechanismů, udržení nezbytné výměny vláhy v kůži a jejím vyživování zevnitř.

Litokomplex je suchý prášek, který neobsahuje žádné konzervační látky, které jsou přítomné v tekutých a mastných emulzích kosmetických a mycích prostředků. Preparáty jsou naprosto bezpečné a ani v kombinaci s jinými preparáty nevykazují žádné nežádoucí efekty.

Způsob použití
n Před procedurou odličte pouze řasy svým oblíbeným odličovacím prostředkem, vše ostatní skvěle odstraní Litokomplex.
n V dlani či nádobce navlhčete přiměřené množství prášku vodou a získejte tak hustou kašičku.
n Získanou kašičku nanášejte pouze na mokrou kůži.
n Přípravek nechte působit dle doby doporučené na příbalovém letáčku.
n Působení přípravku může probíhat za pocitu lehkého štípání, což je pouze projevem hloubkové očisty kůže.

Neobyčejně prospěšné je umývat se Litokomplexem na místo mýdla, každý den ráno a večer, nanesením na kůži na 10 až 15 sekund.
Po proceduře bude Vaše kůže ideálně čistá. Zpravidla se po použití litokomplexu nedostavuje pocit stahování pokožky a proto již není nutné bezprostředně nanášet krém.
Pravidelná péče o kůži těla Litokomplexem přináší skutečně svěží pocit a udržovaný vzhled!

Tři typy litokomplexů pro Vaši pleť
Litokomplex Nová formule. Je určen k pravidelné péči pro kůži těla jakéhokoli typu. Napomáhá vyvádění nečistot a toxinů z kůže, odstraňuje zrohovatělé buňky vrchní vrstvy epidermu (pokožky) a udržuje v kůži nezbytné množství vláhy. Pomáhá odstranit drobná podráždění a akné. Normalizuje typ kůže. Zvláště efektivní je jeho používání v lázních či sauně metodou „Trojného očištění“.

Litokomplex Aktiv. Je určen ke každodenní péči, pro normální a mastnou pleť. Vyrovnává strukturu kůže a její barevný tón. Rychle se vypořádá s mastným leskem pokožky a zužuje póry. Napomáhá odstranění akné a pupínků. Normalizuje mastnou kůži.

Litokomplex Delikát. Je určen ke každodenní péči, pro suchou, citlivou a normální pleť. Napomáhá odstranění zrohovatělých šupinek kůže, příznaků jejich odlupování a suchosti kůže. Napomáhá zlepšit strukturu kůže a její barevný tón. Normalizuje suchou kůži a obnovuje její strukturu.VŠEOBECNĚ:
Už jste se někdy zamysleli nad tím, jak Vaše oblíbené krémy působí na Vaše zdraví? Na Vaše játra, imunitní systém či klouby? Při nedávných studiích bylo prokázáno, že takové složité látky, jako jsou hormony, vitamíny a rostlinné alkaloidy, pronikají do krve již během několika minut po jejich nanesení na kůži (dobrým příkladem jsou hormonální či nikotinové náplasti). A stejně tak se do krve dostává i velké množství konzervačních, syntetických a povrchově aktivních látek, které narušují přirozené procesy kůže, a které jsou součástí běžných krémů a kosmetiky obsahující vlhkost. Tyto látky pak tělo není schopné zpracovat a tak je ve zbytkové formě ukládá do tkání, šlach, kloubů a dalších míst těla. Tímto způsobem pak mohou vznikat různé alergie a další nežádoucí účinky.

V současné době již můžeme vidět snahu používat ekologické a bio- výrobky ve všech oblastech našeho života. Stále více si uvědomujeme, že bychom měli používat prostředky, které nenarušují životní prostředí a zejména pak mechanismy našeho vlastního těla. A proto by se nedílnou součástí zdravého životního stylu měla stát i ekologická kosmetika.

Na základě lidových receptur a vědeckého výzkumu, se znalostí oborů biologie, medicíny a chemie, vyvinula a patentovala Vědecko výrobní laboratoř „LN-Kosmetika“, v čistém prostředí Sibiřské tundry, zcela nový typ ekologické kosmetiky - suchou litofyto-kosmetiku!

Litofyto - je slovo řeckého původu (lithos = kámen, fyton = rostlina) a litofyto-kosmetika je minerálně rostlinná kosmetika.

Prostředky suché litofyto-kosmetiky jsou sypké prášky obsahující pouze přírodní minerály a rostliny. Jejich suchá forma zajišťuje přirozenou konzervaci a účinné látky v naprosto koncentrované formě, na rozdíl od běžných krémů či mycích prostředků, které obsahují jen velmi malé množství účinných látek a ve větší části obsahují látky, které pouze utváří formu prostředku jako jsou: voda, tuky, parfémy, konzervační a další syntetické látky. Se suchou kosmetikou si tedy ve skutečnosti pořídíte směs účinných látek, kterou postačí pouze navlhčit pitnou vodou a získat tak ideální prostředek pro plnohodnotnou hygienu a péči o Vaše tělo.

Suchá litofyto-kosmetika odpovídá všem požadavkům současné ekologické kosmetiky:
n Obsahuje pouze přírodní ingredience. Neobsahuje jediný gram konzervantů a jiných chemických složek.
n Vědecko výrobní laboratoř „LN-Kosmetika“ provádí důkladnou laboratorní kontrolu přírodních zdrojů a garantuje jejich bezpečnost. Naleziště každé ze surovin je průběžně kontrolováno na obsah škodlivých látek, nečistot, těžkých kovů atd.
n Při výrobě se používají výhradně procesy bez chemického zpracování přírodních surovin, které si tak zachovají své žádoucí vlastnosti.

Litofyto-kosmetika je tedy unikátním komplexem přírodních minerálů a rostlin který neobsahuje žádné konzervační látky, žádná barviva, žádné parfémy ani jiné syntetické komponenty. Je 100% přírodní!
Hlavní důraz není kladen na výživu kůže zvenčí, ale na unikátní metodu hloubkového očištění kůže, obnovení jejích přirozených mechanismů, udržení nezbytné výměny vláhy a vyživování kůže zevnitř.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: