Přírodní mýdlo Výprodej Mýdlo srdce citronová tráva 70 g

Přírodní mýdlo Výprodej Mýdlo srdce citronová tráva 70 g

Svěží občerstvující vůně Vám dodá energii při začátku každého dne. Citronová tráva je bylina typická pro jižní a jihovýchodní Asii. Používá se v kosmetice, kuchyni, k výrobě oleje a v léčitelství na žaludeční a nervové poruchy. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s b

Svěží občerstvující vůně Vám dodá energii při začátku každého dne. Citronová tráva je bylina typická pro jižní a jihovýchodní Asii. Používá se v kosmetice, kuchyni, k výrobě oleje a v léčitelství na žaludeční a nervové poruchy. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účinkem na pokožku.

certifikáty:
vhodné pro: normální pokožku
konzistence: tuhá
barva: světle hnědá
balení: plastový obal

složení: Olea Europaea (Olive) fruit oil, Elaeis Guineensis (Palm) oil, Oryza Sativa (Rice) bran oil, Cocos Nucifera (Coconut) oil, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate (Vitamin E Acetate), Aqua, Cymbopogom Schoenanthus (Lemongrass) powder, Curcuma Longa (Turmeric) powder, Cymbopogom Schoenanthus (Lemongrass) oil

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Mýdla Leela Oriental obsahují přírodní oleje a jsou dovážena z Thajska, kde jsou vyráběna studeným procesem v místní manufaktuře. Mýdla se hodí nejen pro soukromou potřebu, ale lze i objednat dárkové firemní či hotelové sety. Vezmeme-li v úvahu kvalitu těchto přírodních mýdel, tak nabízíme přijatelné ceny. Ty ovšem stále zaručují, že lidé, kteří je vyrábí, obdrží spravedlivou mzdu. Všem produktům Leela Oriental byla udělena certifikace SZÚ o zdravotní nezávadnosti a splňují rovněž všechny další náležitosti v souladu s požadavky zákona.

kontakt na výrobce:
Leela Oriental
Ing. Michal Šturdík
Dvořákova 827/22
779 00 Olomouc - Nová Ulice

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: