Přírodní mýdlo Výprodej Mýdlo srdce skořice 70 g

Přírodní mýdlo Výprodej Mýdlo srdce skořice 70 g

Skořice v přírodním mýdle zvyšuje prokrvení a zahřívá kůži a svaly, udržuje kůži čerstvou a hebkou, hřebíček má také desinfekční účinky. Vůně skořice a hřebíčku je velmi atraktivní zejména pro muže. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účinkem na pokožku

Skořice v přírodním mýdle zvyšuje prokrvení a zahřívá kůži a svaly, udržuje kůži čerstvou a hebkou, hřebíček má také desinfekční účinky. Vůně skořice a hřebíčku je velmi atraktivní zejména pro muže. Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účinkem na pokožku.

certifikáty:
vhodné pro: prokrvení pokožky
konzistence: tuhá
barva: hnědá
balení: plastový obal

složení: Olea Europaea (Olive) fruit oil, Elaeis Guineensis (Palm) oil, Oryza Sativa (Rice) bran oil, Cocos Nucifera (Coconut) oil, Sodium Hydroxide, Eugenia Caryophyllus Extract, Aqua, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Musk Ketone

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Mýdla Leela Oriental obsahují přírodní oleje a jsou dovážena z Thajska, kde jsou vyráběna studeným procesem v místní manufaktuře. Mýdla se hodí nejen pro soukromou potřebu, ale lze i objednat dárkové firemní či hotelové sety. Vezmeme-li v úvahu kvalitu těchto přírodních mýdel, tak nabízíme přijatelné ceny. Ty ovšem stále zaručují, že lidé, kteří je vyrábí, obdrží spravedlivou mzdu. Všem produktům Leela Oriental byla udělena certifikace SZÚ o zdravotní nezávadnosti a splňují rovněž všechny další náležitosti v souladu s požadavky zákona.

kontakt na výrobce:
Leela Oriental
Ing. Michal Šturdík
Dvořákova 827/22
779 00 Olomouc - Nová Ulice

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: