Tautropfen Výprodej Noční krém rakytníkový 50 ml

Tautropfen Výprodej Noční krém rakytníkový 50 ml

  • Značka: Tautropfen
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Komplex vitamínů a provitamínů v rakytníku podporuje proces obnovy kožních buněk během noci. Jojobový olej a máslo z kupuakových ořechů udržují pleť jemnou a hladkou. Čisté esence z mandarinky a pomeranče pleť posilují. Díky čistě přírodním aktivním složkám je pleť každé ráno svěží a plná energie.Složení: Voda, jojobový olej bio, rostlinný glycerin, sorbitol (hydratační přísada rostlinného původu)

Komplex vitamínů a provitamínů v rakytníku podporuje proces obnovy kožních buněk během noci. Jojobový olej a máslo z kupuakových ořechů udržují pleť jemnou a hladkou. Čisté esence z mandarinky a pomeranče pleť posilují. Díky čistě přírodním aktivním složkám je pleť každé ráno svěží a plná energie.

Složení: Voda, jojobový olej bio, rostlinný glycerin, sorbitol (hydratační přísada rostlinného původu), decyl cocoate (přírodní emulgátor na bázi kokosového oleje), slunečnicový olej demeter, včelí vosk demeter, polygylceryl-3 polyricinoleate (emulgátor na bázi rostlinného glycerinu a ricinového oleje), sorbitan oleate (přírodní emulgátor), rakytníkový olej demeter, máslo cupuacu (kakaové máslo), magnesium sulfate (přírodní minerální stabilizátor emulzí), oxid zinečnatý, kyselina mléčná (přírodní hydratační přísada), šťáva z aloe vera bio, extrakt z měsíčku demeter, lecitin, vitamín E, světlicový olej, alkohol bio.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Tautropfen Naturkosmetik GmbH, Rosenweg 1, 75365 Calw Německo, www.tautropfen.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: