Biofloral Výprodej Olej z pižmové růže 50 ml

Biofloral Výprodej Olej z pižmové růže 50 ml

  • Značka: Biofloral
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

PŮVODNÍ CENA 401 KČExtrémně bohatý na mastné kyseliny, omlazuje starší pleť díky své schopnosti vypínat pokožku. Jesilně vyživující, doporučovaný pro suchou, sešlou a velice namáhanou pleť. Rostlinné oleje určené k péči jsou bohaté na vitamíny, používají se k ochraně pokožky před agresí prostředí, mají preventivní účinky před stárnutím a vysoušením pleti. Také představují ideální nosiče pro esenci

PŮVODNÍ CENA 401 KČ

Extrémně bohatý na mastné kyseliny, omlazuje starší pleť díky své schopnosti vypínat pokožku. Jesilně vyživující, doporučovaný pro suchou, sešlou a velice namáhanou pleť. Rostlinné oleje určené k péči jsou bohaté na vitamíny, používají se k ochraně pokožky před agresí prostředí, mají preventivní účinky před stárnutím a vysoušením pleti. Také představují ideální nosiče pro esenciální oleje.

certifikáty: CHARTE COSMEBIO
konzistence: tekutá
barva: oranžová
balení: skleněný obal

složení: 100% přírodní Olej z pižmové růže z biologického zemědělství

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Němec Ulrich RAMPP se usadil v srdci hor Auvergne v roce 1979. Dům si postavil z ekologických materiálů vlastníma rukama na výšině vulkanických hor. A tam začíná příběh Biofloralu. Instinkt ho vedl k výzkumům, jak zajistit a udržet nejlepší kvalitu darů, které nám nabízí příroda. Od té doby je Biofloral velice uznávaný za vysokou kvalitu svých produktů. Společnost se zaměřuje na ruční výrobu a zkoumá nové možnosti spolupůsobení produktů. Díky svým výrobkům umožňuje BIOFLORAL každému vejít na území pramene řeky Loiry a získat užitek z bohatých darů této jedinečné oblasti. S rostoucím úspěchem rozšířila společnost i své zázemí a za původním domem Ulricha Ramppa postavila nový dům z přírodních a obnovitelných materiálů - kamene, dřeva a terrakoty, zateplený ovčí vlnou z Auvergne. Dešťová voda se shromažďuje v nádrži a elektrická energie pochází ze 100% obnovitelných zdrojů, vyrábí ji sluneční kolektory a vodní mlýny.Srdce architektury tvoří záhony květin a bylin a vyzařují do okolí ducha této společnosti. Výrobní postupy firmy BIOFLORAL jsou inspirovány mnoha rukopisy pocházejícími ze středověku i z dalších období. Postupy jsou pečlivě dodrežovány, elixíry tedy působí v lidském těle celistvě a do hloubky. Pro některé z nich je nezbytné nechat je zrát několik měsíců, než jsou připraveny k použití.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Biofloral
F-43260
Saint-Pierre-Eynac
France
www.biofloral.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: BIOFLORAL INC. , 675, montée St-François , H7C 2S8 Laval (Québec) Francie, tel: 450.664.4844, http://www.biofloral.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: