Kanu Výprodej Tělové máslo růže 190 g

Kanu Výprodej Tělové máslo růže 190 g

  • Značka: Kanu
  • Balení: 190 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Vraťte svému tělu hladkost pomocí tělového másla s vůní růže. Toto máslo pomáhá při problémech s citlivou, podrážděnou a vysušenou pokožkou. Certifikované bambucké máslo regeneruje ochrannou vrstvu pokožky a navrací jí pružnost a zdravě růžový vzhled.Tělová másla Kanu se díky své bohaté konzistenci pozvolna vstřebávají – postupně tají teplem na pokožce a uvolňují výživné složky. Pokožka tak zůstáv

Vraťte svému tělu hladkost pomocí tělového másla s vůní růže. Toto máslo pomáhá při problémech s citlivou, podrážděnou a vysušenou pokožkou. Certifikované bambucké máslo regeneruje ochrannou vrstvu pokožky a navrací jí pružnost a zdravě růžový vzhled.Tělová másla Kanu se díky své bohaté konzistenci pozvolna vstřebávají – postupně tají teplem na pokožce a uvolňují výživné složky. Pokožka tak zůstává dokonale vláčná a hydratovaná po mnoho hodin. Granulky, které zvolna tají pod prsty během roztíraní másla, potvrzují jeho organický původ. Díky své zajímavé struktuře je máslo vhodné i pro ozvláštnění vašich masáží. Bambucké máslo se vyrábí z plodů stromu Karité (Butyrospermum parkii), což je strom afrických savan rozšířený od Súdánu po Senegal. Máslo karité sehrává velmi důležitou roli pro obyvatele horké oblasti Sahary. Pokud jím mažete tělo, předcházíte následkům vysušujícího působení větru. Těhotné ženy jej používají jako profylaxi proti striím, a později při péči o miminka. Tělová másla Kanu obsahují dodatečně včelí vosk, který urychluje hojení ran a pro pokožku představuje přirozený ochranný prostředek.

certifikáty:
vhodné pro: výživu pokožky
konzistence: tuhá
barva: světle růžová
balení: plastový obal

použití: Rovnoměrně vrírejte do pokožky, dokud se máslo nevstřebá.
složení: Certificate organic Butyrospermum Parkii, Cera Alba, Parfum, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Stalicylate

země původu značky: Polsko
charakteristika značky: KANU je jednou z prvních firem, která začala vyrábět přírodní kosmetiku v Polsku, kde působí již od roku 1999. Její kosmetika si už našla stálé zákazníky v 10 zemích Evropy včetně Německa a Velké Británie. Spolešnost chce svým zákazníkům poskytovat bohatost živin tak, jak se přirozeně a ve své původní podobě vyskytují v přírodě. Firma proto respektuje princip ne-násilí, kosmetiku vyrábí výhradně z přírodních složek, netestuje je na zvířatech a v největší možné míře dbá na to, aby výrobní proces neničil přírodní účinky rostlin. Proto je také mnoho výrobků vyráběno ručně. Ve výrobních postupech dbá firma KANU na to, aby nezasahovaly do platných zákonů přírody, která nám po celá staletí předává své poklady ve prospěch zdraví a krásy každého z nás. Od počátku působení firmy na českém trhu se výrobky těší stále větší oblibě nejen pro svou cenovou dostupnost, ale zejména pro své jedinečné a nevšední vůně a atraktivní vzhled.

kontakt na výrobce:
KANU
Swieszyno 39
76-024 Swieszyno
Polska
www.kanu.com.pl

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: KANU, Swieszyno 39, 76-024 Swieszyno Polsko, www.kanu-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: