Cattier Výprodej Vlhké ubrousky pro intimní hygienu Gynea 10 ks

Cattier Výprodej Vlhké ubrousky pro intimní hygienu Gynea 10 ks

  • Značka: Cattier
  • Balení: 10 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Vlhké ubrousky Gynea (jednotlivě balené) jsou ideální pro každodenní intimní hygienu a pro osvěžení během dne. Zachovává křehkou rovnováhu vaginální flory a respektuje citlivost sliznic.certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIOvhodné pro: intimní hygienubarva: bílábalení: 10 jednotlivě balených kapesníků, papírový přebalpoužití: Ubrousky na intimní používejte kdykoli pocítíte potřebu.složení: Aqua, Ce

Vlhké ubrousky Gynea (jednotlivě balené) jsou ideální pro každodenní intimní hygienu a pro osvěžení během dne. Zachovává křehkou rovnováhu vaginální flory a respektuje citlivost sliznic.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: intimní hygienu
barva: bílá
balení: 10 jednotlivě balených kapesníků, papírový přebal

použití: Ubrousky na intimní používejte kdykoli pocítíte potřebu.
složení: Aqua, Centaurea Cyanus Extract*, Sodium Cocopolyglucose Tartrate, Cocamidopropyl Betaine, Calendula Officinalis*, Glycerin*, Pelargonium Graveolens Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol
*z ekologického zemědělství

země původu značky: FRANCIE
charakteristika značky: Společnost Cattier založil v roce 1968 Pierre Cattier, jeden z iniciátorů hnutí za harmonizaci člověka a přírody. Fascinován alternativní medicínou, zajímal se hlavně o vývoj výrobků na bázi jílu a to jak pro kosmetické tak pro léčebné účely. Jako vizionář naučil mnoho svých současníků používat jednoduché a přírodní látky.V roce 1987 farmaceut a kosmetolog Daniel Aressy, specialista na přírodní kosmetiku, nastupuje do vedení společnosti a pokračuje ve filozofii zakladatele. Navíc vyvíjí nové a stále lepší výrobky na bázi přírodních látek. Pod jeho vedením se společnost orientuje na ekologickou a biologickou kosmetiku a připojuje se k asociaci COSMEBIO. Od svého založení je v laboratořích přírodní kosmetiky Cattier kladen důraz na know-how a na snahu pomoci abychom se cítili krásně, příjemně a zdravě. Citlivost k přírodě a snaha podělit se se spotřebiteli o blahodárné účinky přírody aniž by byla ničena vedly laboratoře Cattier k vyvinutí řady výrobků pro krásu, hygienu a péči certifikovaných BIO, které jsou přírodní, šetrné, příjemné a účinné.

kontakt na výrobce:
Pierre Cattier Paris
16 Rue Gutemberg
91070 Bondoufle
France
www.laboratoirecattier.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Pierre Cattier Paris , 16 Rue Gutemberg, 91070 Bondoufle Francie, www.laboratoirecattier.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: