Argandia Vyrovnávací elixír na obličej Argan 30 ml

Rebalancing Argan Elixir

Argandia Vyrovnávací elixír na obličej Argan 30 ml

Rebalancing Argan Elixir

  • Bez DPH 526 Kč

Vyrovnávací elixír s arganem a éterickými oleji zjemňuje póry a předchází dehydrataci pokožky. Stimuluje regeneraci pokožky a je skvělý pomocníkem při hojení drobných jizviček a flíčků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vyrovnávací elixír na obličej Argan od značky Argandia je vhodný pro normální či smíšenou pleť. Je směsí arganového, makadamiového a pupalkového oleje. Harmonizuje nadměrné maštění pleti, vyživuje ji a předchází dehydrataci. Elixír je obohacený o éterické oleje pačuli, heřmánku či levandule, díky kterým má překrásnou vůni.

Vyrovnávací elixír s arganovým, makadamiovým a pupalkovým olejem obsahuje množství důležitých vitaminů či nenasycených mastných kyselin, které jsou potřebné pro zdravý vzhled pokožky. Pomáhá vyhlazovat pleť, stahovat rozšířené póry a předcházet dehydrataci pleti. Spojení éterických olejů z levandule, pačuli a pomeranče společně s pupalkovým olejem reguluje tvorbu pleťového mazu, zmírňuje projevy akné a podporuje hojení nedokonalostí. Navíc, mrkvový olej maximálně stimuluje regeneraci pokožky a je skvělým pomocníkem při hojení drobných jizviček a flíčků.

Použití: Malé množství elixíru aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku. Naneste nejlépe na navlhčenou pleť a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?