Pure Fiji Vyrovnávací tonizační voda 200 ml

Pure Fiji Vyrovnávací tonizační voda 200 ml

  • Bez DPH 661 Kč

Osvěžující tonizační voda pečuje o citlivou pokožku obličeje, posiluje ji a harmonizuje. Tonikum nejenom pleť dočišťuje, ale také vyrovnává barevný tón pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující tonizační voda Pure Fiji pečuje o citlivou pokožku obličeje, posiluje ji a harmonizuje. Tonikum nejenom pleť dočišťuje, ale také vyrovnává barevný tón pokožky a zanechává ji jemnější a pružnou. Kombinace rostlinných extraktů dodá pleti zdravý vzhled i barvu a pokožku osvěží.

Tonizační voda posiluje smíšenou i citlivou pokožku, osvěžuje ji a podporuje její zdravý pěstěný vzhled. Navíc, vyrovnává barevný tón pleti díky obsahu extraktů z okurky a vilínu viržinského. Tyto dvě látky pleť zklidňují, hojí a chrání ji před vznikem drobných zánětů, nedokonalostí i pupínků. Okurka barvu pokožky rozjasňuje a dodává jí odpočatý svěží vzhled.

Osvěžující tonikum pokožku posiluje, udržuje ji pružnou a jemnou. Díky obsaženým vitaminům a antioxidantům je pokožka vláčná na dotek, vyživená a rychleji se regeneruje. Tonikum pokožku obličeje skvěle osvěží, probudí a dodá zdravý sjednocený vzhled.

Použití: Malé množství tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Používejte ráno i večer.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?