Naobay Vyrovnávající čisticí emulze, Equilibria 75 ml

Naobay Vyrovnávající čisticí emulze, Equilibria 75 ml

Jemný gel ve spojení s vodou vytváří hladkou emulzi, která perfektně vyčistí normální či smíšenou pleť, zanechá ji příjemně hebkou a vláčnou a podpoří její přirozenou regeneraci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vyrovnávající čisticí emulze Naobay Equilibria je určena k péči o normální až smíšenou pleť. Její gelové textura se po kontaktu s vodou promění v jemné mléko, které z pleti odstraní veškeré nečistoty i make-up. Obsahuje mandlový či meruňkový olej a výtažek z měsíčku, které zjemňují a zklidňují pleť a pomáhají vyrovnávat její povrch.

Jemná emulze s olivovým, meruňkovým a mandlovým olejem se snadno roztírá a šetrně z pleti odstraní nadbytečný maz, líčení i další nečistoty. Nenarušuje přirozený ochranný film pokožky, ani ji nevysuší, a naopak ji zanechá příjemně hebkou a hladkou. Pečující složení obohacené o výtažek z měsíčku či skvalen vyživuje pleť, podporuje její přirozenou regeneraci a zároveň působí proti jejímu předčasnému stárnutí.

Použití: Malé množství přípravku naneste na suchou pleť a pečlivě vmasírujte. Poté dobře opláchněte čistou vodou.

Typy pleti: normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Zuzana 7. 2. 2018 10:40

Mno. V této cenové kategorii bych čekala víc, než jen pěkné dřevěné víčko. Konzistence i barva jak hodně naředěný med (což je v pohodě), čistí taky dobře. Jenom mi došel s nalomenou tubou (pod víčkem), takže vytíká i kudy nemá :/ Prostě OK, ale žádný zázrak. Za mě je příjemnější Faran.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?