ESI Výživné vlasové tonikum proti padání vlasů, Rigenforte 150 ml

ESI Výživné vlasové tonikum proti padání vlasů, Rigenforte 150 ml

Tonizační mléko dodává vlasu i samotnému vlasovému kořínku potřebnou výživu a zároveň je posiluje, tonizuje a podporuje jejich zdravý růst.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tonizační mléko ESI dodává vlasu i samotnému vlasovému kořínku potřebnou výživu a zároveň je posiluje, tonizuje a podporuje jejich zdravý růst. Aktivní pečující látky zlepšují prokrvení pokožky a tím pádem i vstřebávání živin, posilují tak strukturu vlasu a chrání jej před slábnutím či dokonce vypadnutím.

Hlavními účinnými látkami tonika je kofein a mentol, které spolehlivě podporují prokrvení vlasové pokožky. K vlasové cibulce se dostane více živin, vlas je zdravější, pevnější a odolnější vůči případnému poškození či vypadnutí. Navíc, kofein v kombinaci s pantenolem stimulují zdravý růst vlasu, dodávají pružnost, lesk a odolnost vůči opětovnému poškození.

O zdraví vlasové pokožky i samotného vlasu se starají obsažené sirné aminokyseliny. Ty mají skvělé posilující účinky, dodávají vlasům zdravou pružnost a odolnost vůči poškození a zároveň harmonizují tvorbu kožního mazu. Vlasové tonikum nejenom že podporuje zdravý rychlejší růst nových vlasů, ale také chrání ty stávající před slábnutím a vypadnutím.

Použití: Pár kapek tonika vmasírujte do vlhkých čerstvě umytých vlasů i vlasové pokožky. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte denně.

Tip: Kúru provádějte po dobu 2 měsíců a opakujte ji 2-3x do roka.

Typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy, vypadávající vlasy

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1 , 17012, Albissola Marina, Itálie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?