Cattier x Antiseptický gel 200 ml

Cattier x Antiseptický gel 200 ml

  • Značka: Cattier
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Původní cena 161 Kč , exspirace 03/2012.Antibakteriální gel na čištění a dezinfekci rukou bez vody. Antiseptický gel Cattier byl navržen s cílem zlepšit hygienu rukou a zároveň zachovat přirozenou rovnováhu pokožky. Jeho dezinfekční a antibakteriální formule dezinfikuje ruce důkladně a vždy, když potřebujete. Díky hydratačním vlastnostem rostlinného glycerinu a aloe vera můžete gel používat i něko

Původní cena 161 Kč , exspirace 03/2012.

Antibakteriální gel na čištění a dezinfekci rukou bez vody. Antiseptický gel Cattier byl navržen s cílem zlepšit hygienu rukou a zároveň zachovat přirozenou rovnováhu pokožky. Jeho dezinfekční a antibakteriální formule dezinfikuje ruce důkladně a vždy, když potřebujete. Díky hydratačním vlastnostem rostlinného glycerinu a aloe vera můžete gel používat i několikrát denně a nehrozí vysoušení pokožky.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: čištění rukou bez vody
konzistence: gelová
barva: světle modrá
balení: plastový obal

použití: Na suché ruce naneste malé množství gelu (3-5 ml). Třete ruce do sucha (cca 20 sekund). Neoplachujte ani neutírejte.
složení: Aqua, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, Citrus Limonum Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Limonene, Citronellol, Citral, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal

země původu značky: FRANCIE
charakteristika značky: Společnost Cattier založil v roce 1968 Pierre Cattier, jeden z iniciátorů hnutí za harmonizaci člověka a přírody. Fascinován alternativní medicínou, zajímal se hlavně o vývoj výrobků na bázi jílu a to jak pro kosmetické tak pro léčebné účely. Jako vizionář naučil mnoho svých současníků používat jednoduché a přírodní látky.V roce 1987 farmaceut a kosmetolog Daniel Aressy, specialista na přírodní kosmetiku, nastupuje do vedení společnosti a pokračuje ve filozofii zakladatele. Navíc vyvíjí nové a stále lepší výrobky na bázi přírodních látek. Pod jeho vedením se společnost orientuje na ekologickou a biologickou kosmetiku a připojuje se k asociaci COSMEBIO. Od svého založení je v laboratořích přírodní kosmetiky Cattier kladen důraz na know-how a na snahu pomoci abychom se cítili krásně, příjemně a zdravě. Citlivost k přírodě a snaha podělit se se spotřebiteli o blahodárné účinky přírody aniž by byla ničena vedly laboratoře Cattier k vyvinutí řady výrobků pro krásu, hygienu a péči certifikovaných BIO, které jsou přírodní, šetrné, příjemné a účinné.

kontakt na výrobce:
Pierre Cattier Paris
16 Rue Gutemberg
91070 Bondoufle
France
www.laboratoirecattier.fr


Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Pierre Cattier Paris , 16 Rue Gutemberg, 91070 Bondoufle Francie, www.laboratoirecattier.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: