English Tea Shop x Čaj zklidňující směs

English Tea Shop x Čaj zklidňující směs

  • Značka: English Tea Shop
  • Balení: 20 ks, 30 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tento wellness zklidňující čaj je mixem přírodních bio ingrediencí, které jsou známé svými tišícími vlastnostmi. Tato speciální směs Vás zaručeně pozvedne do stavu klidné bdělosti.certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01vhodné pro: vnitřní užíváníkonzistence: suchábarva: hnědozelenábalení: 20 nálevových sáčků v papírovém přebalupoužití: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou

Tento wellness zklidňující čaj je mixem přírodních bio ingrediencí, které jsou známé svými tišícími vlastnostmi. Tato speciální směs Vás zaručeně pozvedne do stavu klidné bdělosti.

certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: hnědozelená
balení: 20 nálevových sáčků v papírovém přebalu

použití: Vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 3-4 min. Oslaďte dle libosti. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: bio lékořice, kousky bio skořice, bio máta a bio poupata levandule

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Britská společnost English Tea Shop je proslulá svými čaji. Jejich nová řada English Tea Shop Vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Konečně si můžete vyzkoušejte pravé umění čaje tak, jako nikdy předtím. Každý z těchto čajů byl vytvořen s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. V našem sortimentu tak najdete zdravé čaje s velkolepu chutí a nekompromisně vzrušující vůní. Čaje jsou původem ze Srí Lanky, kde jsou i baleny a poté transportovány do Velké Británie. Odtud se pak šíří tento poklad do všech koutů Evropy.

kontakt na výrobce:
The English Tea Shop Ltd
Suite G7 Davina House
Goswell Road 137-149
London
England
www.theenglishteashop.biz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: