Hanna Maria x Čistící pleťový krém, Linea Bimbi 150 ml

Hanna Maria x Čistící pleťový krém, Linea Bimbi 150 ml

  • Značka: Hanna Maria
  • Balení: 150 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Původní cena 250 Kč.Jemný, lehce mastný pleťový krém je vhodný k čištění obličeje a tělíčka miminka. Díky výtažkům z ovsa, měsíčku a heřmánku pleť zůstává vyvážená a jemně ošetřena. Olej ze sladkých mandlí citlivě pokožku hydratuje a zabraňuje vysušování. Tímto způsobem se dá předejít častému koupání, které může způsobit zarudnutí pokožky a jejímu vysušování, hlavně v zimě. Naneste na trochu vaty

Původní cena 250 Kč.

Jemný, lehce mastný pleťový krém je vhodný k čištění obličeje a tělíčka miminka. Díky výtažkům z ovsa, měsíčku a heřmánku pleť zůstává vyvážená a jemně ošetřena. Olej ze sladkých mandlí citlivě pokožku hydratuje a zabraňuje vysušování. Tímto způsobem se dá předejít častému koupání, které může způsobit zarudnutí pokožky a jejímu vysušování, hlavně v zimě. Naneste na trochu vaty a očistěte pokožku. Tento výtečný výrobek je bohatý na přírodní oleje a výtažky, které obnovují správnou hydrolipidovou rovnováhu dětské pokožky.

certifikáty: LEAPING BUNNY
vhodné pro: péči o nejmenší
konzistence: tekutá
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

složení: Aqua, Prunus amygdalus dulcis seed oil*, Glycerin, Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Potassium palmitoyl hydrolyzed wheat protein, Fragrance (Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol), Xanthan gum, Hydrolyzed oat protein, Calendula officinalis flower oil, Zea mays oil, Calendula officinalis flower extract, Chamomilla recutita flowerheads extract*, Lecithin, Sodium phytate, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Citric acid
*z biologického zemědělství

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Hanna Maria zahájila aktivní činnost v roce 2000, kdy se začala zabývat vývojem a dovozem parfemací do Čech. Hana Tomášková, firemním jménem Hanna Maria, se zabývá sestavováním 100% čistě přírodních éterických olejů pro vyvážení životní energie. Vychází z východních učení, využívá energetiky rostlin, vlastních zkušeností v oblasti vývoje vůní a znalostí energetických center člověka, ezoteriky, feng shui a astrologie. Inspiruje se vlastním vnímáním přírody, především české, pracuje převážně intuitivně a mimosmyslově. Již od dětství vnímá vyzařování a auru lidí. Inspiraci získává také ze svých pobytů v cizích zemích, např. Anglii, Francii, Švýcarsku, Turecku, Thajsku ... Suroviny pro její produkty pochází z přísně kontrolovaných ekologických plantáží z celého světa, zpracovává je podle jejich požadavků anglická firma Augustus Oils - Bordon, Hamphire. Suroviny i hotové produkty podléhají přísným mezinárodním kritériím certifikace a atestace v EU. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjejícími parfémy, vonné látky a silice ve Francii, Anglii a Švýcarsku a je jejich výhradním obchodním zástupcem pro Čechy a Slovensku. Ve spolupráci se švýcarským partnerem vyvíjí profesionální defuzéry pro aplikaci vůní, které promění velké prostory v osobitý prostor. Tyto parfemace se používají jako podpůrný marketing pro banky, obchodní domy, kanceláře i letištní haly.

kontakt na výrobce:
HANNA MARIA THERAPY
Hana Tomášková
Nerudova 1668
530 02 Pardubice
www.tomexo.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HANNA MARIA THERAPY, Nerudova 1668, 530 02 Pardubice Česká republika, www.tomexo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: