Mastic spa x Čistící voda, Mastacne Clear Lotion 200 ml

Mastic spa x Čistící voda, Mastacne Clear Lotion 200 ml

  • Značka: Mastic spa
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Osvěžující pleťová voda, která hloubkově čistí ucpané póry mastné pokožky. Alantoin hojí a zklidňuje pleť. Kyselina salicyová odstraňuje odumřelé pleťové buňky a nečistoty, jemně čistí ucpané póry, čímž se snižuje výskyt akné. Mastichový olej, známý p

Osvěžující pleťová voda, která hloubkově čistí ucpané póry mastné pokožky. Alantoin hojí a zklidňuje pleť. Kyselina salicyová odstraňuje odumřelé pleťové buňky a nečistoty, jemně čistí ucpané póry, čímž se snižuje výskyt akné. Mastichový olej, známý především svými antibakteriálními účinky, společně s tea tree olejem poskytují adstringentní a antimykotické účinky. Pokožka je oživená a vyčištěná.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: čištění mastné a ankózní pleti
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Naneste na vatový tampónek a rozetřete po obličeji. Poté naneste krém.
INCI: Aqua (Water), Alcohol Denat., Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Mel*, Sodium Phytate, Allantoin, Sodium Hydroxide, Caramel, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Parfum (Fragrance), Benzyl benzoate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
*přírodní výtažky

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: