Cattier x Deodorant pánský, kakao a cedr 100 ml

Cattier x Deodorant pánský, kakao a cedr 100 ml

  • Značka: Cattier
  • Balení: 100 ml
  • Produktová řada: Cattier Homme
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Laboratoře Cattier vyvinuly deodorant sprej bez alkoholu a aluminiové soli pro všechny typy pleti i ty necitlivější. Jeho jemné a nedráždivé složení je obohaceno o aktivní přírodní antibakteriální a čistící složky. Speciální složení dává jemnost a příjemný pocit svěžesti po celý den. Chrání, čistí a respektuje pokožku. Předchází vytváření nepříjemného zápachu aniž by docházelo k blokaci přirozenéh

Laboratoře Cattier vyvinuly deodorant sprej bez alkoholu a aluminiové soli pro všechny typy pleti i ty necitlivější. Jeho jemné a nedráždivé složení je obohaceno o aktivní přírodní antibakteriální a čistící složky. Speciální složení dává jemnost a příjemný pocit svěžesti po celý den. Chrání, čistí a respektuje pokožku. Předchází vytváření nepříjemného zápachu aniž by docházelo k blokaci přirozeného pocení. Vilínová květinová voda a extrakt z aloe vera účinně zklidňují pokožku a výtažky z kardamomu, zázvoru, kakaa a černého pepře dopřejí celodenní jemnou, mužskou vůni.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: ochranu před pocením a zápachem
konzistence: ve spreji
barva: čirá
balení: kovový obal s dusíkovou pumpočkou (Nitrogen je přirozená složka atmosféry, je to inertní a ekologický plyn. Není hořlavý a respektuje přírodu.)

použití: Aplikujte přiměřené množství deodorantu 1-2krát denně do podpaží.
složení: Aqua, Hamamelis Virginiana Distillate, Glycerin, Candida Bombicola, Glucose, Methyl Rapeseedate Ferment, Polyglyceryl 10-Laurate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lactic Acid, Citronellol, Eugenol, Limonene

země původu značky: FRANCIE
charakteristika značky: Společnost Cattier založil v roce 1968 Pierre Cattier, jeden z iniciátorů hnutí za harmonizaci člověka a přírody. Fascinován alternativní medicínou, zajímal se hlavně o vývoj výrobků na bázi jílu a to jak pro kosmetické tak pro léčebné účely. Jako vizionář naučil mnoho svých současníků používat jednoduché a přírodní látky.V roce 1987 farmaceut a kosmetolog Daniel Aressy, specialista na přírodní kosmetiku, nastupuje do vedení společnosti a pokračuje ve filozofii zakladatele. Navíc vyvíjí nové a stále lepší výrobky na bázi přírodních látek. Pod jeho vedením se společnost orientuje na ekologickou a biologickou kosmetiku a připojuje se k asociaci COSMEBIO. Od svého založení je v laboratořích přírodní kosmetiky Cattier kladen důraz na know-how a na snahu pomoci abychom se cítili krásně, příjemně a zdravě. Citlivost k přírodě a snaha podělit se se spotřebiteli o blahodárné účinky přírody aniž by byla ničena vedly laboratoře Cattier k vyvinutí řady výrobků pro krásu, hygienu a péči certifikovaných BIO, které jsou přírodní, šetrné, příjemné a účinné.

kontakt na výrobce:
Pierre Cattier Paris
16 Rue Gutemberg
91070 Bondoufle
France
www.laboratoirecattier.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Cattier Homme

Výrobce: Pierre Cattier Paris , 16 Rue Gutemberg, 91070 Bondoufle Francie, www.laboratoirecattier.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: