Natures x Glukanky ovoce, s beta glukanem

Natures x Glukanky ovoce, s beta glukanem

  • Značka: Natures
  • Balení: 30 pastilek
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Dětské pastilky s beta-glukanem s vitamínem C a ovocnou příchutí jahody, pomeranče a citronu příznivě působí na posílení imunitního systému u dětí. Jsou vhodné jako podpůrný prostředek při opakujících se infekcích, při opakovaném podávání antibiotik, pro děti se sklonem k alergiím a oslabené obranyschopnosti dětského organizmu. Obsažený xylitol navíc zabraňuje vzniku zubního kazu u dětí. Vhodné i

Dětské pastilky s beta-glukanem s vitamínem C a ovocnou příchutí jahody, pomeranče a citronu příznivě působí na posílení imunitního systému u dětí. Jsou vhodné jako podpůrný prostředek při opakujících se infekcích, při opakovaném podávání antibiotik, pro děti se sklonem k alergiím a oslabené obranyschopnosti dětského organizmu. Obsažený xylitol navíc zabraňuje vzniku zubního kazu u dětí. Vhodné i pro diabetiky.
Dávkování: Dávkování podle hmotnosti dítětě, do 15 kg 1 pastilku denně, nad 15 kg 2 pastilky denně. Nechte volně rozpustit v ústech.

Složení: 1 pastilka obsahuje 10 mg beta-glukanu (mikronizovaný z Hlívy ústričné - leurotus ostreatus), 30 mg kyseliny L-askorbové (50% doporučené denní dávky vitamínu C).

Obecné informace: V posledních třech desetiletích bylo z hub izolovaných množství polysacharidů a komplexů polysacharid - protein, které se využívají jako terapeutické látky. Najslibnějšími farmaceutickými efekty těchto biopolymerů je jejích imunomodulační schopnost a protirakovinové účinky. Extrakty z hub jsou dobře známé v tradiční asijské medicíně. Použití těchto tzv. lékařských hub je rozsáhle zdokumentované v Japonsku, Koreji, Číně, USA a Rusku. Avšak až technologický pokrok extrakčních technik v uplynulých třiceti letech umožnil skutečné izolování glukanů a jejich využití v kontrolovaných experimentech. Glukany se intenzívne studovaly zejména kvůli jejich najvýznamnější vlastnosti - protirakovinovému a imunomodulačnímu účinku. Více druhů hub bylo identifikovaných jako bohaté zdroje glukanů, s pozitívním vlivem na imunitní systém lidí i zvířat. I když bylo identifikovaných kolem 30 druhů hub s protirakovinovým účinkem, jen několik z nich bylo podrobených intenzivnímu studiu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: