Yarrah x Kousky kuřecí se zeleninou pro psy v konzervě 405 g

Yarrah x Kousky kuřecí se zeleninou pro psy v konzervě 405 g

  • Značka: Yarrah
  • Balení: 405 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Šťavnaté kuřecí kousky v lahodné šťávě se zeleninou - kompletní krmivo pro dospělé psy, pro štěňata přecházející na pevnou stravu a pro psy se zažívacími potížemi. Obsahuje 35% masa (minimálně 29% kuře) a vedlejších masných produktů z kontrolovaného biochovu podle normy SKAL (č. výrobce 1301), min. 4% zeleniny (zelený hrášek , mrkev) a pšenice z biologického zemědělství, vitamíny a minerály.certif

Šťavnaté kuřecí kousky v lahodné šťávě se zeleninou - kompletní krmivo pro dospělé psy, pro štěňata přecházející na pevnou stravu a pro psy se zažívacími potížemi. Obsahuje 35% masa (minimálně 29% kuře) a vedlejších masných produktů z kontrolovaného biochovu podle normy SKAL (č. výrobce 1301), min. 4% zeleniny (zelený hrášek , mrkev) a pšenice z biologického zemědělství, vitamíny a minerály.

certifikáty: SKAL, KRAV, PETA,
vhodné pro: psy i štěňata
konzistence: kousky ve šťávě
balení: kovový obal

krmná dávka: Tabulka s hodnotami doporučených denních dávek pro různě velké psy je uvedena na obale. Individuální potřeba vašeho psa se může lišit v závislosti na věku a aktivitě. Podávejte při pokojové teplotě. Konzervu skladujte v suchu a chladu. Otevřenou konzervu uchovávejte v ledničce. Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.
energetická hodnota: 348 kJ (83 kcal)/100 g
složení: bílkoviny (8%), tuk (5%), sacharidy (3,6%), vláknina (0,4%), popel (2%), vlhkost (81%), vápník (0,3%), fosfor (0,25%), sodík (0,2%), draslík (0,3%), hořčík (0,02%), železo (77 mg/kg), vitamín A (1100 IE/kg), vitamín D3 (110 IE/kg), vitamín E (10 mg/kg), měď (1,4 mg/kg)

země původu značky: Nizozemí
charakteristika značky: Yarrah je špičkové holandské BIO krmivo pro psy a kočky. Suroviny pro výrobu krmiva pocházejí z ekologického zemědělství, výhradně ze zemí EU.
* Yarrah vyrábí krmiva pod stálým dozorem holandského oficiálního dozorčího orgánu pro BIO výrobky SKAL, který je oprávněný udělovat produktům mezinárodně uznávané označení EKO.
* Yarrah BIO je zvířaty dobře snášen, a proto jej odborníci doporučují zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou, nebo při potravinových alergiích.
* Produkty Yarrah BIO mimo jiné obsahují:
vysoký podíl masa až do 70%, rozmarýnový extrakt a E-vitamín jako přirozené konzervační látky, nutričně hodnotné organické suroviny.
* Produkty Yarrah BIO neobsahují:
geneticky modifikované komponenty, herbicidy a pesticidy, umělá barviva, dochucovadla, aromatické a konzervační látky, antibiotika, nehodnotné vedlejší produkty živočišného původu, jako např. zobáky, hlavy, nehty, kůže, opeření.
* Všechny výrobky značky Yarrah BIO odpovídají výživovým tabulkám AAFCO (American Association Of Feed Control Officials). To znamená, že beze zbytku obsahují potřebná denní množství živin pro psy a kočky. AAFCO je instituce, která provádí dozor nad americkým trhem s krmivy pro domácí zvířata, její standardy jsou celosvětově uznávané.
* Yarrah BIO se v roce 2002 stalo držitelem ocenění kvality KRAV. Krav je švédská nezávislá instituce, která prověřuje výrobu ekologických produktů a na základě přísnych kritérií uděluje svou pečeť kvality - logo KRAV.
* Yarrah BIO je značka zaregistrovaná v mezinárodní unii ochranců zvířat PETA jako značka výrobků netestovaných na zvířatech.

kontakt na výrobce:
Yarrah Organic Petfood BV
P.O. Box 448
3840 AK Harderwijk
The Netherlands
www.yarrah.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Zvířata: psi

Výrobce: Yarrah Organic Petfood BV, P.O. Box 448, 3840 AK Harderwijk Nizozemí, www.yarrah.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: