Weleda x Krém pleťový citrusový 50 ml

Weleda x Krém pleťový citrusový 50 ml

  • Značka: Weleda
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Ihned po nanesení rozvine Citrusový pleťový krém Weleda svoji svěží vůni, která pochází z pravých éterických olejů z citrusů. Vybrané přírodní složky dodávají tomuto výživnému krému výborné pěstící vlastnosti. Violka trojbarevná, listy rozmarýnu, květy heřmánku a měsíčku pečují o citlivou a jemnou pokožku. Mandlový olej jí dodává hebkost. Citrusový pleťový krém Weleda je vhodný pro každodenní péči

Ihned po nanesení rozvine Citrusový pleťový krém Weleda svoji svěží vůni, která pochází z pravých éterických olejů z citrusů. Vybrané přírodní složky dodávají tomuto výživnému krému výborné pěstící vlastnosti. Violka trojbarevná, listy rozmarýnu, květy heřmánku a měsíčku pečují o citlivou a jemnou pokožku. Mandlový olej jí dodává hebkost. Citrusový pleťový krém Weleda je vhodný pro každodenní péči o pleť obličeje i o pokožku celého těla, a to pro celou rodinu. Obzvlášť vhodný je pro hrubou pokožku rukou. Výživný pěsticí krém obsahuje složky z osvědčených léčivých rostlin: violka trojbarevná se tradičně používá k péči o podrážděnou pokožku. Od nepaměti jsou známé i léčivé síly heřmánku a měsíčku, které pokožku - působením rostlinných výtažků v čistém rostlinném oleji - zklidní a přispějí k její celkové obnově.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: hebkou pokožku
konzistence: krémová
barva: světle žlutá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Pravidelně vtírejte přiměřené množství do pokožky i několikrát denně.
složení: vodný výluh z violky trojbarevné, olejový výtažek (mandlový olej) z listů rozmarýnu, květů heřmánku a měsíčku, lanolin, glycerin, glyceridy mastných kyselin, včelí vosk, citrónový olej, přírodní éterické oleje, karnaubský vosk, cholesterol (přírodní emulgátor)

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland
www.weleda.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: